Tanıtım Yazıları

Şiir Severlere Hediye Defter

Şiir yazmak sayılı kişinin başarabileceği bir eylem olmakla birlikte, birçok kişi içinse hobidir. Kelimelerle yaşama tutunma olarak bahsedebiliriz aslında şiir yazmaktan. Duygu yoğunluğu yaşanan süreçlerde kitap okumaktan, müzik dinlemekten, hatta birileri ile konuşmaktan sıkılabilirsiniz. Ancak duygularınızı yazıya dökeceğiniz bir şiir defteriniz varsa çok şanslısınızdır. Şiir severlere hediye defter tasarımlarımız ile artık kelimelerinizin şiirlerle hayat bulmasını sağlayabilirsiniz.

Mevsimleri dahi karıştırabilirsiniz şiir yazarken. Kışı, yazı, sonbaharı, ilkbaharı farklıdır şiir tutkusunun. Kimi zaman pencerenizin camına damlayan yağmur damlalarında hayat bulur dizeler, kimi zamansa bahar aylarında bahçenizde açan çiçeklerde. Mevsim ne olursa olsun önemli olan hissettiklerinizi o an dizelere dökmenizi sağlayacak size özel bir şiir defterine sahip olmaktır. Hissetmek, anlatmak ve duygularınızı başkalarına da hissettirmek için en güzel şey şiir yazmak olacaktır. Gözyaşlarınızı, gülümsemelerinizi, haykırışlarınızı, hatta kendinize dahi itiraf edemediğiniz duyguları bu defterde ölümsüzleştirebilirsiniz.

Şiir Yazmak İsteyenlere Defter

Duygu ve düşüncelerin sessiz çığlığıdır şiirler. Kimi zaman yalnızlığı anlatır, kimi zamansa aşkı, belki kendine seslenir düşünceler, belki de hissettirmek ister. Şiirlerin farklı bir dili vardır ve sadece hissedenler anlar. ‘’Ben Sana Üçlüsü’’ şiir yazmayı severler için tasarlanmış bir defter setidir. Şiir yazmak isteyene defter hediye seçeneği ile duyguların kağıda dökülmesini sağlayabilirsiniz.

Ben Sana Üçlüsü

Şiir yazmayı seviyorsanız ya da şiir yazmayı seven bir arkadaşınıza hediye almak istiyorsanız Ben Sana Üçlüsü hem sadeliği, hem de kapak tasarımındaki özelliği ile şiirlerinize anlam katacaktır.

Yazar Üçlüsü

Duygulara değer katan en önemli şey yazmaktır. Duygu ve düşünceler yazıya dökülmediği sürece zamanın esaretine kapılmak ve bir süre sonra unutulmak zorundadır. Yıllar sonra dahi hatırlamak istediğinizi duygularınızı, anılarınızı ve hislerinizi yazıya dökerek kalıcı hale getirebilirsiniz. Sizi rahatlatacak en güzel duygunun yazmak olduğunu düşünüyorsanız yazmayı sevenler için tasarladığımız ‘’Yazar Üçlüsü’’ setimizi satın alabilirsiniz.

İster anı yaşatan şiirlerinizi, isterseniz de unutmak istemediğiniz anılarınızı ölümsüzleştirmek için sitemizden hediye defter setleri satın alabilirsiniz. Hediyelik defter tasarımlarımız hem size, hem de sevdiklerinize kendinizi özel hissetmenizi sağlayacaktır. Hayalleriniz ve düşüncelerinizin rüzgara kapılıp gitmesine izin vermek istemiyorsanız yazmayı deneyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir