Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Sert kapaklı defter, her amaçla kullanılabilen ancak en çok da dayanıklılığı ve korunaklı olması nedeniyle tercih edilen bir defter türüdür. Kapağının sert olması sayesinde dış etkenlere karşı daha korunaklı bir hal alan bu defter türleri, özellikle önem taşıyan her türlü konu, bilgi veya verinin not edilmesi konusunda kullanılır. Sayfa kalitesi bakımından da üst düzey bir yapıya sahip olan bu defter türü, sizin için önem taşıyan her türlü detayın önemli bir kaynağı olarak tanımlanabilir.

Sert kapaklı defter kullanımı konusunda kişinin kendi tercihi öne çıkar ve bireylerin hemen hemen her amaçla bu defter türünü kullandıkları görülür. Kimileri sert kapaklı defterleri günlük tutmak amacıyla kullanırken, kimileri ise ajanda olarak tercih ederler. Kimileri not defteri olarak uygun görürken, kimileri de iş için önemli detayları not ettiği bir defter olarak kullanır. Kısacası, her bireye ve her amaca mutlaka hitap eder.

Toplamda 208 yaprak içeren bu defter, böylelikle uzun bir süre boyunca yanınızdan ayırmayacağınız ve size hitap eden bir defter olarak karşınıza çıkar. Bunun yanı sıra kumaşlı sert kapağı, defter yapraklarını her konuda iyi bir şekilde korur ve yıpranmasını önler. Ayrıca kumaş sıvama cilt özelliğiyle çok daha şık bir tasarım ortaya çıkar. Peki, sert kapalı defter fiyatları ne kadar?

Sert Kapaklı Defter Fiyatları

Sert kapaklı defter fiyatları oldukça uygun ve her bütçeye hitap eden defter fiyatları olarak tanımlanabilirler. Alacağınız defterin  sadece baskıları farklıyken, fiyatları tümüyle sabittir. Baskıdan baskıya fiyat farklılığı söz konusu değildir.

Sert kapaklı defterler fiyat/performans anlamında oldukça başarılı ürünlerdir. Uzun yıllar boyu saklayabileceğiniz, koruyabileceğiniz ve zaten kendinden korunaklı olan bu ürün, sizin en sadık dostlarınız arasında yer alacaktır. Anılarınız, önemli notlarınız, günleriniz, gelecek planlarınız ve her türlü detayı bu defterlerde rahatlıkla barındırabilirsiniz.

Sert Kapaklı Defter Baskı

Sert kapaklı defter baskı anlamında en zengin olan ürünlerimiz arasında yer alır. Çeşit çeşit baskılarla göz zevkinize en çok hitap eden ve aradığınız tasarıma en uygun olan baskılı sert kapaklı defterlerimizden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Birbirinden özgün, komik, tatlı, şirin, derin ve anlamlı tasarımlar sayesinde defterinizi çok daha iyi bir şekilde benimseyebilirsiniz. Defter seçimi yaparken, toplamda 10 farklı tasarım arasında size en uygun olanı tercih ederek, defter konusunda çevrenizde fark yaratabilirsiniz.

Tasarımların her biri farklı farklı anlamlar içerirken, isterseniz de kendinize göre tasarımları anlamlandırarak seçim yapabilirsiniz.  Kedili, çiçekli, harfli ve çiftli kuş gibi seçenekler arasında istediğinizi seçebilirsiniz.

Sert Kapaklı Defter A5

Sert kapaklı defter A5 boyutunda olup, kapağının sert olmasına karşın herhangi bir ağırlık içermemektedir. Son derece hafif ve kullanışlı olan bu defter, rahatlıkla taşınabilir ve taşıma esnasında da sizi yormaz. Yaprak kalitesi üst düzey olarak özenle tasarlanmıştır ve 80 gr. Ivory yapıdan oluşmaktadır. Tamamıyla çizgisiz olan sayfalar, kalemlere de oldukça dayanıklıdır ve gözlerinizi herhangi bir şekilde yormaz. Defterin bu denli kaliteli olması, çok daha yakın hissetmenize ve sürekli olarak kullanmak istemenize yol açabilir.

Sipariş vermenizle birlikte direkt olarak adresinize birkaç gün içerisinde kargolanır ve elinize ulaşır. Böylelikle kendinize yeni bir heyecan yaratıp, yeni bir arkadaş edinip, sizin için önem taşıyan tüm detayları özenli bir şekilde kağıda dökerek, ufak çaplı bir terapi yapmış olursunuz. Üstelik bu terapiyi defalarca tekrarlayacak yapraklarınızın olduğunu da tekrar belirtmek isteriz.