170 farklı ürünümüze 1205 yorum yaptınız, biz de sizi çok seviyoruz.

harika ürünler, muhteşem kalite

Kalemine çok güvendiğim bir dostuma hediye olarak aldım. Çok güzel düşünülmüş bir tasarım. Aynılığın/tek düzeliğin hüküm sürdüğü bu zamanda özgül kalma cesareti gösterip bu defterleri bizlerle buluşturduğunuz için teşekkürlerr ✨

Defterleri elime alır almaz mest oldum. Çok güzel ve renkleri resimde göründüğünden daha hoş. Satıcıların ilgili tavrı çok nadideydi. Defterlerim bitince tekrar alacağım. Aşırı kaliteli yaprakları..

Defterlerin kağıtları, kapakları, tasarımları mükemmel. Günlü defterlerin sayfalarını çevirmek ve doldurmak da ayrı bir zevk çünkü defter bazen benimle konuşuyormuş gibi geliyor.

Bazen Defter'in kağıt dokusu ve kapak dokusu her seride bir harika. Filistin hassasiyetiyle de bizi kalbimizden yakaladı. İyiki varsın...

Hatice Kübra Kısa
Özgür Filistin Defteri 5

Birkaç yıldır çok severek Bazen defter kullansam da günlü defterlerin yeni versiyonunu sevemediğimi belirtmeliyim. Sayfa sayısı arttırılmış fakat sayfa ince olduğu için yazı çokca arkaya geçiyor. Daha az sayfalı daha kalın yapraklı halini çok seviyordum. Onun dışında dokusu, deseni, boyutu, iç tasarımı çok güzel.

Kâğıt kalitesi, kapak ve iç tasarım çok güzel ve başarılı. İyi ki almışım dedim. Bazen Defter’in müdavimi olma yolunda ilerliyoruz, ellerinize sağlık 🙂

Defterlerin üçüne de bayıldım. Sevdiğim arkadaşlarıma hediye ettiğimde onların mutlu olduğunu gördüm başka ne isteyeyim ki. Böyle içinizden geldiği gibi yapmaya devam edin ortaya harika eserler çıkacaktır eminim ki.

Nezaketiniz ve değerli hediyeleriniz için teşekkür ederim. Ben de sizi sevdim. Muhabbetle...

Defter o kadar güzel ve anlamlı ki ne yazsam diye düşünüyorum sürekli...İlginiz ve hassas iletişiminiz için teşekkür ederim.

İlk alışverişimdi hem bu kadar özenli hemde bu kadar hızlı olmasını hiç beklemiyordum. Defterlerime yazı yazmaya kıyamıyorum bu sorunla nasıl baş edeceğim onu düşünüyorum şimdi.

İnanılmaz güzel bir kalite inanılmaz bir tasarım aşık oldum aldıklarımaa

En çok bu tasarımı sevdim, içim açıldı defterleri görünce, emeğinize sağlık. Yeni tasarımları heyecanla bekliyorum. Yalnızca defterlerin arkasında 'Geleneksel defter üçlüsü' yazmasa mıydı diye düşünüyorum. Küçük bir öneri olarak değerlendirebilirsiniz. Keyifli çalışmalar, bol kazançlar dilerim.

Defterlerim harika, paketleme, paketin üzerindeki etiketler, içindeki not özenerek hazırlanmış çok teşekkür ederim 🤍

Defterlerin bağımlısı oldum, emeğinize sağlık. Not tutmak ve yazmak bu kadar mı keyif verir 🧡

Kargonun üzerine yapıştırılmış notlardan tutun da ürünün kalitesine kapak tasarımlarındaki naif seçimlere kadar her şey oldukça özenli ve severek yapılan bir işin sonucu bence.(seyite gösterdiği özenden dolayı teşekkürler) Beyaz boş bir defter “bazen fırtınada bir liman bazen de fırtınanın ta kendisi” umarım herkes kendi yolculuğuna eşlik eden bu güzellikleri benim gibi beğenir ve yanında bulundurur.

Halil ibrahim Akgün
Eski Renkler Defter Üçlüsü

Ürünün kalitesi ahşabının kokusu çok güzel ☺️ benim işin çok kullanışlı bir ürün oldu almak isteyenler çekinmeden alabilirler ✨

ozgetorun
Kitap Destek

Defterlerin kalitesi harika bayıldım ☺️ bunun dışında ürünleri gönderme şekliniz minik hediyeleriniz de çok tatlı 🥰

Kalitesi, dokusu, görseli her şeyi muazzam. İlk ama son olmayan siparişim olacak muhtemelen. Çok güzeller. Elinize, emeğinize sağlık.

Arkadaşıma hediye olarak almıştım. İkimizde çok beğendik. Farklı Filistin görseli olması, elde edilen gelirin bağış olarak gitmesi kıymetli. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Zeytinin ve limonun ülkesinde özgürce kavuşmak duasıyla.

Çok tatlı bir set, hediye etmek, kullanmak veya sadece saklamak için😊

Defterler sanat eseri gibi, çok kaliteli😊 alın veya birilerine hediye gönderin...

Bu siteden ilk kez alışveriş yapıyorum. Ürünlerin kalitesinden tutun pakatlemeye kadar her şeyi çok beğendim. Paket süslemesi ve içinden çıkan not da ayrı bir güzeldi. Herkese tavsiye ederim.

Sürekli görüyordum instagram üzerinden, bir arkadaşıma hediye olarak aldım çok beğendi

Kendime ve arkadaşlarıma hediye olarak aldım. Tarih bölümü mezunu olarak tam bize hitap ediyordu. Çok beğendik. Teşekkür ederiz.

Bu siteden ilk kez alışveriş yapıyorum. Ürünlerin kalitesinden tutun pakatlemeye kadar her şeyi çok beğendim. Herkese tavsiye ederim. Mailleriniz ve notlarınız da ayrı bir güzel 😊

Sayfaların kapağın ve telin kalitesine bakınca bu fiyata nasıl olabiliyor diye sorgulayacaksınız

Harikaaaa... bana Gabbeh filmini hatırlattığı için aldım, çok beğendim!

İyi ki varsınız, sizinle tanıştığım için çok mutluyum. İlk alışverişimdi, son değil 🐣🪄🌸

Bezen defter her zamanki gibi kalitesi ve defterlerin görünüşüyle insanda yazma isteği uyandırıyor. Bazen defter bazen değil her zaman çok güzel ❤️