Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Deri defterler, sade ancak şık tasarımlarıyla en çok tercih edilen defter türleri olarak bilinirler. Genel olarak deri defterlerin özel defterler olarak kullanıldığı bilinirken, yapı gereği dayanıklı olmaları da yıpranmalarının büyük ölçüde önüne geçer.

Kendine has dokularıyla hemen hemen her amaç için kullanılabilecek olan bu defter türleri, ideal boyutları sayesinde de her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz formattadır. Bilgisayar çantanızda, sırt çantanızda, kol çantanızda, el çantanızda ve daha birçok çantada rahatlıkla taşınabilecek olan bu defterler, sade tasarımlarıyla da her çantaya da uyum gösterir. Toplamda 192 yapraktan oluşan bu defterler size uzun sürekli kullanım imkanı sağlar. Hatta öyle ki seneler boyu bu defteri olarak kullanabilmeniz söz konusu olur.

Deri defterler birçok amaç için kullanılabilen defterlerdir. Ne amaçla kullanılacağı tamamıyla size kalmışken; not defteri, ders defteri, işletme defteri ve daha birçok amaçla rahatlıkla kullanılabilir. Tasarımının sade ve şık olmasından ötürü ilgi odağı olma ihtimali son derece kuvvetliyken, bir defterden beklenen maksimum verimi alabilirsiniz.

Deri Anı Defteri

Deri anı defteri son dönemlerin en çok tercih edilen defter türlerinden biri olarak bilinir. Kolay taşınabilir olması anılarınızla birlikte yanınızda bulundurmanıza yardımcı olurken, yaşamış olduğunuz tüm acı ve tatlı anıları bu deftere rahatlıkla kaydedebilirsiniz. Her anınızda yanında bulundurabileceğiniz, hafif ve taşıması kolay olan bu defter türü, anılarınızın hazinesi olarak kullanabileceğiniz araçtır. Sadece defter olarak görmek yanlış bir bakış açısı olarak değerlendirilebilirken, bir defterden ziyade dost, arkadaş veya sırdaş olarak istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Deri defterler anı için her ne kadar fazlasıyla tercih edilseler de tasarım ve renk anlamında seçenek olarak son derece dar olanakların karşınıza çıkması söz konusu olabilir. Bazen Defter olarak sizler için oldukça geniş renk seçenekleriyle, sade ancak fazlasıyla göz kamaştıran deri defterlerimizi anılarınızı canlı tutabilmek adına sunmaktayız.

Deri Ajanda Defter

Deri ajanda defter, ajanda defteri seçimi konusunda olmazsa olmaz özelliklerden biri olarak bilinir. Ajanda defterlerinin uzun süreli kullanımı, dayanıklılığı ve hafif olması büyük önem taşır. Her ne kadar defterlerimiz deri olsa da hafiflik bakımından sizi fazlasıyla şaşırtır. Elinizde hissetmekte zorlanacağınız derecede hafif olan deri defterlerimiz, böylelikle her alanda yanınızda fazlalık olarak hissettirmeden taşıyabilmeniz olanak sağlar.

Deri kalitesi bakımından güçlü ve sağlam yapısının olması, uzun bir süre boyunca defteri yıpranmadan her alanda kullanabilmenize imkan tanır. Ayrıca yoğun geçen toplantılar ve günler içerisinde defterin oradan oraya sürüklenmesi, yapı olarak herhangi bir şekilde zarar görmesinin önüne geçer. Defter değil de sadık bir dost arıyorsanız, deri defterler bu konuda sizin için vazgeçilmez araçlar olacaktır.

Deri Defter Çeşitleri

Deri defter çeşitleri bakımından baskılı, desenli vb. şekillerde birçok çeşidin olduğu söylenebilir ancak sade defterlerin bu konuda daha çok öne çıktığı söylenebilir. Deri defter tercih eden birçok kişi sadece renk konusuna dikkat eder. Deri defterlerin üzerlerinde baskı, desen vb. özelliklerin yer alması pek tavsiye edilmez. Bu nedenle de Bazen Defter olarak sizlere sade ve şık deri defterlerimizle, birçok renk seçeneğini birleştirerek defter seçeneği sunarız.

Alabileceğiniz deri defter çeşitleri ise şu şekilde karşınıza çıkar:

  • Turuncu Deri Defter
  • Taba Rengi Deri Defter
  • Koyu Kahverengi Deri Defter
  • Lacivert Deri Defter
  • Açık Mavi Deri Defter
  • Koyu Yeşil Deri Defter
  • Siyah Deri Defter
  • Kırmızı Deri Defter
  • Gri Deri Defter
  • Bordo Deri Defter

Deri Defter Satın Al

Deri defter satın al seçeneğimiz sayesinde seçmiş olduğunuz deri defter veya defterleri adresinize kadar göndermekteyiz. Böylelikle evinizden çıkmadan veya iş yerinizdeyken rahatlıkla defterlerinizi alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı, kaliteli yapısı ve şık tasarımlarıyla deri defterler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Ödemeleri 3D Secure güvencesiyle kredi kartınızla kolaylıkla yapabilir ve kısa süre içerisinde defterlerinizi teslim alabilirsiniz.