43 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Filtrele

Çocukluk Defter Üçlüsü

30,00  20,00  KDV Dahil

Müzik Defter Üçlüsü

30,00  20,00  KDV Dahil

Matematikçi Defter Üçlüsü

30,00  20,00  KDV Dahil

Misafir Defter Üçlüsü

30,00  20,00  KDV Dahil

Hep Beklerim Defter Üçlüsü

30,00  20,00  KDV Dahil

Duyuru Defter Üçlüsü

30,00  20,00  KDV Dahil

Geometrici Defter Üçlüsü

30,00  20,00  KDV Dahil

Zaman Defter Üçlüsü

30,00  20,00  KDV Dahil

Yazar Defter Üçlüsü

30,00  20,00  KDV Dahil

Hayli Mühimler Defter Üçlüsü

30,00  20,00  KDV Dahil

Diyet Defter Üçlüsü

30,00  20,00  KDV Dahil

Destek Defter Üçlüsü

30,00  20,00  KDV Dahil

Defterler, hepimiz için ayrı anlamlar taşır. Bazılarımızın sırdaşı günlük defteri, bazılarımızın en önemli notlarını taşıyan ders defteri, bazırlarımızın ise eşsiz çizimlerini saklayan çizim defterleri. Yani, hangi amaç için olursa olsun, defterler hayatımızın her alanında bize eşlik ediyor. Peki hayatımız defterler ile nasıl daha anlamlı hale geliyor?

Anılarımızın Sırdaşı Defterler

Günlük defterleri, anılarımızın sırdaşı niteliği taşıyan defterler arasındadır. Düzenli günlük tutma alışkanlığı olan kişiler bu amaçla çok sayıda defter bitirirler. Bu noktada Bazen Defter özel tasarım defterler hem kullanışlı hem de ilgi çekici görselleri ile günlük defteri tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılıyor. Az sayıdaki sayfa düzeni sayesinde her ay için bir defter taşımak ve günlük koleksiyonuna bir yeni modeli eklemek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği ürünler, Bazen Defter tasarımları arasından çıkıyor. Bu özel tasarım ve boyut özellikleri sayesinde anılar hayatımızın sırdaşı olurken, onları taşımak da saklamak da çok kolay bir hal alıyor.

Sevgiliye Hediyelik Defterler

Hepimiz sevdiğimiz kişiye hediye alırken zorluk çekeriz. İhtiyacı olan bir şey almak ya da duygusal bir hediye almak arasında kalır ve karar veremeyiz. Bu noktada her ikisini de karşılayacak hediyeler araştırmakta fayda var. Bazen Defter özel tasarım defter üçlüsü modelleri tam da bu amaç için üretilmiş. Sitede bulunan eşsiz tasarımlar ister not defteri ister aşk defteri olarak kullanılsın, her alanda kullanıma açık şekilde tasarlanmış. Özellikle çizgisiz defter modellerinin kullanılması defterlerin hem not defteri hem de özel amaçlı kullanıma uygun olmasını sağlıyor. Sevgiliye defter seçmek ve aldığımız defter içerisine onu ne kadar sevdiğimizi ifade eden notlar düşmek, aşkımızı daha taze tutarken; aynı zamanda sevdiğimiz kişiye alabileceği en özel hediyeyi vermemizi sağlar.

Motivasyon Kaynağımız Özel Tasarım Defterler

“Defter koleksiyonu” kavramını hiç duydunuz mu? Bazılarımız var ki gördüğü beğendiği defter modellerini çifter çifter satın alır ve bir tanesine hiç yazmadan kenara koyar. Kenara koyduğu defterler, ileride sevdiklerine belki de torunlarına hediye edeceği özel tasarım hediyelerdir. Bu defterler o kadar kıymetlidir ki kullanırken hem motive oluruz hem de içerisine en kıymetli notlarımızı düşmek isteriz. Bazen bir anımızı bazense okuduğumuz kitapta en beğendiğimiz bölümleri not ederiz. Eğer sizi hem duygusal hem de mizah yönüyle etkileyecek defter tasarımı arayışında iseniz Bazen Defter özel tasarım defterlerini incelemeden karar vermeyin.

Sıra Arkadaşımız Defterler

Bazı dersler vardır ki çok küçük notlar alarak öğrenilebilir ve bir dönem boyunca 40 sayfadan fazla yazı yazılmaz. Bu defterler için 3 ya da 4 ortalı kalın defterler almak yerine tek ortalı defterler almak isteriz. Bu noktada hem bizi derslerimize daha sıkı bağlayacak hem de kolay taşınabilen not defteri ihtiyacı duyarız. Bu amaç için en uygun boyut A5 boyutu iken, taşınma kolaylığı düşünüldüğünde tercih edebileceğimiz sayfa sayısı en fazla 60 yaprak olmalıdır. Sıra arkadaşımız defterler olarak bilinen not defteri, derse olan bağlılığımızı artırmada ve kullanırken eğlenme noktasında bizi motive eder.

Tarzımızı Yansıtan Defterler

Bazı defterler vardır ki “Tamam, işte bu tam benlik” dedirtir. Tarzımızı yansıtan defterler olarak adlandırdığımız bu defterler, ruh halimizi ve yaşam biçimimizi yansıtır. Bazen defter özel tasarım defter üçlüleri arasından her ruh haline uygun defter modeli bulmak imkanlı. Mistik yapıya sahip olanlara uygun defter üçlüleri, sevgiliye defterler, arkadaşlar için uygun takım ruhunu canlandıracak özel defter modelleri ve özel günlere atıfta bulunan defterler. Tarzımızı yansıtan defterler hüzünlü zamanlarımızın koyu renkteki kapak defteriyken; eğlenceli zamanlarımızın rengarenk modelleri arasındadır. Defter tutkunu bir yapınız varsa, bu çeşit daha da artıyor. Beğendiğimiz defterleri satın aldıktan çok uzun bir süre sonra kullanabiliyoruz. Çünkü o an çok beğendiğimiz modeli, o defteri kullanmaya uygun ruh halimiz olduğunda kullanmak istiyoruz. Bu noktada tarzımızı yansıtan defterler ve hayatımıza uygun modeller bulmakta zorluk çekmeyiz. Kendimizi defterlerin renk ve tasarımlarına teslim ederiz. Gerisi zamana ve ruh halimizin değişkenliğine kalır.