Tanıtım Yazıları

Arkadaşa Defter Hediye Edilir mi?

Yakın arkadaşının en son doğum gününde ne aldın? Peki, arkadaşın kendisine aldığın hediyeyi hatırlıyor mu? Onu tanıyarak, ona özel bir hediye mi seçtin? Yoksa herhangi bir kişiye alınan sıradan bir hediye miydi? Arkadaşına kendisini özel hissettirecek, anlamlı ve bir o kadar da kalıcı bir hediye arıyorsan; Bazen Defter özel tasarım defter modellerini incelemeni öneririz. Her bir tasarım eşsiz ve özel. Bir de arkadaşına uygun modeli buldun mu, hem kalıcı hem eğlenceli hem de düşünceli bir arkadaşlık hediyesi vermiş olacaksın.

Arkadaşa Defter Hediye Edilir mi? Hangi Tür Defterler Daha Uygundur?

Arkadaşa defter hediye edilir mi? sorusunun cevabı, kesin bir şekilde “Evet”’tir. Bir de özel tasarım defter hediye etmek fikrine sahipsen, arkadaşın için alabileceğin en güzel hediyeyi seçmişsin demektir. Arkadaşa defter modelleri içerisinden arkadaşının zevkine ve tarzına uygun olanı bulmakta zorluk çekebilirsin. Bunu kabul ediyoruz. Çünkü Defterler menüsüne tıkladığında onlarca defter modeli seni bekliyor olacak. Peki, arkadaşa defter nasıl seçilmelidir? Langır Lingir üçlüsü gibi hem yeni hem de eğlenceli bir model mi seçmelisin? Yoksa arkadaşını motive edecek olan Destek Üçlüsü veya benzer bir model mi tercih etmelisin? İşte, arkadaşa defter hediye etmenin püf noktaları!

1 – Özel Tasarım Defter

Arkadaşına defter seçerken ilk bakman gereken özellikle, özel tasarım olmasıdır. Çünkü herhangi bir kırtasiyede herkeste bulunan defter tasarımı, arkadaşının kendisini özel hissetmesine yardımcı olmaz. Arkadaşına daha önce hiç görmediği bir tasarım defter alabilirsin. Bu onu hem özel hem de sevilen biri olarak hissettirecektir. Hatta Bazen Defter ekibinin yeni yıla özel hazırladığı 2020 Üçlüsü, ona bu yılı çok daha eğlenceli geçirme imkanı sunabilir.

2 – Anlamlı Bir Defter

Arkadaşına defter hediye ederken onun yakın dönemde yaşadığı sorun ya da süreçlere özel bir defter seçebilirsin. Çok aşık arkadaşına Sevdik Sevindik üçlüsünü hediye edebileceğin gibi bu ara çok şiir okuyan arkadaşına Ben Sana Üçlüsünü hediye edebilirsin.

3 – Yaratıcılıkla Dolu Defter

Arkadaşına hediye edeceğin defterin kendi başına özel tasarım ya da yaratıcı tasarım sahibi olması yeterli olmaz. Bu özellikler arkadaşını o gün mutlu etmeye yeter. Ama hem anlamlı hem de kalıcı olsun istersen, defter süsleme konusunda kendini geliştirmelisin. Hediye edeceğin özel tasarım defter üçlüsünün içini yine arkadaşına ve anılarınıza değinerek süsleyebilirsin. Defter süslerken seçeceğin renkler ise kapak tasarımı ile uygun olduğunda çok daha eğlenceli bir hediye etmiş olacaksın. Ayrıca Çocukluk Üçlüsü gibi mizah yönü kuvvetli modellerden seçim yapmış olursan, kapak tasarımından esinlenerek iç sayfalara ifadeler bırakabilirsin.

4 – Kolay Taşınabilir Defter

Eğer arkadaşına hediye ettiğin defter her zaman yanında olsun, en yakın dostunun hediyesine hep ihtiyaç duysun istersen, defter boyutunu doğru seçmelisin. Kolay taşınabilen defterlerin en uygun boyutu ise A5 defter boyutu olarak bilinmektedir. Ayrıca, Bazen Defter ekibi olarak bizler özel tasarım defterlerinizin zarar görmemesi için defter üçlüsüne özel kılıf hazırladık. Defterlerinizi çantanızın içinde kırılma ya da yırtılmadan korumak için özel kılıfı ile taşımanızı öneririz.

Hala arkadaşın için doğru hediyeyi arıyorsan, Bazen Defter özel tasarım çizgisiz defter üçlüsü modellerini incelemelisin. Pişman olmayacağından eminiz! Yeter ki özel ve anlamlı bir hediye aldığından emin ol!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir