Tanıtım Yazıları

Kendine Defter Hediye Edilir mi?

Hayat boyu başkaları için bir şeyler yapmaktan ve kendinizi son plana atmaktan sıkıldınız mı? O halde kendiniz için de ufak şeyler yapma zamanı geldi demektir. Birçoğumuzun yaptığı en önemli hatalardan birisi sürekli başkalarını düşünmek, başkalarını mutlu etmek için hediye arayışına girmektir. Oysaki kendimizi mutlu etmenin her şeye bedel olduğunu unutmamak gerek. Kendine defter hediye edilir mi? sorusuyla karşınızdayız. İnsanın kendine hediye edebileceği en güzel seçenek defterdir aslında. Duyguları yazıya dökmek, anıları kalıcı hale getirmek ve yapılan planları unutmamak için not almak açısından her bireyin deftere ihtiyacı olmaktadır.

Kendiniz için ufak şeyler yapmak istiyorsanız hayallerinizi, planlarınızı ve geleceğe dair düşüncelerinizi yazıya dökerek başlayabilirsiniz. Hiç kuşkusuz ki kendinize yapabileceğiniz en büyük iyiliklerden birisi planlı yaşamaktır. Özellikle de hiç ummadığınız anlarda planladığınız şeyleri hayata geçirmekten hoşlananlardansanız geleceğe dair planlarınızı kendinize hediye alabileceğiniz defterlere not edebilirsiniz. Bu şekilde kendi hayatınızın dönüm noktalarını belirleme şansı elde edebilirsiniz. Defter tutmak aynı zamanda karar almakta zorlandığınız konuları hayata geçirmeniz içinde bir sebep olacaktır.

Kendine Hediye Defter Seçenekleri

Geleceğe yönelik kararlarınızı not etmek, hayatınızın dönüm noktası olacak planlarınız için defter tutmak ve unutmak istemeyeceğiniz anılarınızı ölümsüzleştirmek isterseniz sizler için farklı seriler tasarladık. Kendine hediye defter almak istersen göz gezdirebileceğin serilerden bahsedelim;

Destek Üçlüsü

Kendinizi güçsüz hissettiğiniz bir anda, belki de başarıya en uzak olduğunuz bir zamanda motivasyon olması açısından defter tutabilirsiniz. Destek üçlüsü sizi motivasyon konusunda üst düzeye çıkarmayı hedefleyen bir seri.

  • Hayal Et ve Planla
  • Başlarsan Yaparsın
  • Yaparsan Olur

Hayal et ve planla defterini geleceğe yönelik kararlarınız ve hayalleriniz için kullanabilirsiniz. Başlarsan yaparsın defterini ise diyet, finansal kararlar ve spor gibi aktiviteleriniz için destek amaçlı kullanmanız mümkün. Yaparsan olur defterinde ise kendinize hedef edindiğiniz, ancak olmayacağını düşündüğünüz planlarınızı yazıya dökebilirsiniz. Başarıya ulaşma sürecindeki tecrübelerinizi ve anılarınızı bu defterde bir araya getirerek ölümsüzleştirebilirsiniz. Kendine defter hediye edilir mi sorusu için sunduğumuz tavsiyeleri dikkate alarak kendiniz için ilk adımı atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir