100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Merhaba Ben Daffy

Ben @daffyducksblog hesabınn kullanıcısı Daffy. Bu benim ilk blog yazım ve ben bunun özel olmasını kendimi tanıtmak ve sohbet etmek amacıyla yazıyorum. Aranızda elbet benim yaşımda olanlar vardır . Neyse şimdi kendimi tanıtmaya geçeyim.

Adım Daffy (anonim kullanıyorum). 11. sınıfa gidiyorum ve hedefim tıp fakültesini kazanmak. Bu yolda benim gibi bir çok arkadaşım vardır eminim ki . Umarım hepimiz istediğimiz yerleri kazanırız. Ben anadolu lisesi öğrencisiyim. Ve sınava hazırlık sürecim staj yapmayacağım için rahat geçecek. Tabi bu demek değil ki staj yapanların süreci kötü geçecek. Hayır, sadece onların daha planlı olması gerekiyor. İlerleyen zamanlarda zaten konuşacağız. Ayrıca şunu belirtmek istiyorum ki ben rehber öğretmeni ya da öğrenci koçu değilim ben de sizler gibi bir öğrenciyim ama bu alanlarda (stres,etkin öğrenme,sınav süreci ) birçok video izledim ki kendimden de pay biçerek yazacağım size bunları o yüzden lütfen yorumlarınız ve eleştirilerinizde bunu da göz önünde bulundurursanız beni çok mutlu etmiş olursunuz. Şöyle ki ben sınava hazırlanmaya ufaktan ufaktan başladım. Sınav hazırlık sürecimde siz de bana eşlik etmek isterseniz bazendefter.com internet sitesindeki yazılarımı ve Instagram hesabım olan @daffyducksblog hesabımı takip edebilir sorularınızı yorum olarak bırakırsanız mutlu olurum. Dediğim gibi bu daha başlangıç olduğu için kendimi tanıtmak istedim. Umarım ilerleyen günlerde de hep birlikte buralarda buluşuruz. Hepiniz çok değerlisiniz asla unutmayın ve asla kimsenin ve hiçbir şeyin sizden değerli olmadığını unutmayınız. Hepinizi çok seviyorum.

Sevgiyle kalın…

Önceki Yazı

Kendine Defter Hediye Edilir mi?

Sonraki Yazı

Nasıl Düzenli Ders Çalışıyorum?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam