Tanıtım Yazıları

Esprili Defter Tasarımları

Duygu ve düşünceleri kalıcı hale getirmek için en güzel yol defter tutmaktır. Hatta kimi zaman böyle alışkanlıklarımız olmadığı halde kağıdı kalemi elimize alıp içimizi dökmek isteriz. Hayata daha neşeli bakmak, duygularınıza anlam katmak ve bir defteri elinize aldığınızda yüzünüzde ufak bir tebessüm yaratmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız esprili defter tasarımları bulunmaktadır. Alışılmışın dışında renk ve tasarımı ile başucunuzda mutlaka yer alması gereken bu defterler sizi ansızın yazma hissine ulaştıracaktır.

Defter seçimi yaparken çoğumuzun dikkat ettiği ilk detaylardan birisi defterin kapağıdır. Kimisi romantik tasarımlardan hoşlanırken kimileri için düz renkler ideal bir tercih olmaktadır. Bazıları ise defter kapağı ile defter içeriğini anlamlandırmayı tercih eder. Kimileri içinse defter tutmak tamamen bir hobi gibidir. Farklı tasarımlara sahip defterlere masasında yer vermekten hoşlananların sayısı oldukça fazladır. Siz de tasarımı ile ilgi çeken defterler arıyorsanız farklı modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Esprili Defter Setleri

Kullandığınız eşyaların kişiliğinizi yansıtması, günlük yaşamınıza neşe katması ve ilgi çeken detaylar içermesinden hoşlanıyorsanız esprili defter setleri tam size göre. Özellikle de kimsede olmayan defter tasarımları arıyorsanız sizler için hazırladığımız özel seriler ile fark yaratmayı başarabilirsiniz.

Hayli Mühimler Üçlüsü

İlginç defter kapakları ile Hayli Mühimler Üçlüsü hem fark yaratan, hem de oldukça ilgi çeken tasarımlara sahip. Masanızın üzerinde duran bu set ansızın sizi yazmaya itecek ve hiç olmadık anlarda yüzünüze ufak bir tebessüm katacak.

  • Merdümgirizler
  • Sakinler
  • Nüktedanlar

O an içinizden geldiği gibi davranmanızı sağlayacak, alakası olmayan konularda yazı yazmanıza fırsat tanıyacak bu üçlü ile yaşamınıza renk katabilirsiniz. Alışılmış düz not defterleri yerine hem rengi, hem de kapağı ile farklı bir havaya sahip olan bu seti kullanabilirsiniz. Ruh haliniz o an neyi yansıtıyorsa elinize sii simgeleyen defteri alabilirsiniz. Esprili defterler sadece sizin için değil, okul arkadaşlarınız ya da sevdikleriniz içinde farklı bir hediye seçeneğidir. Sevdiklerinizi mutlu edecek ufak hediyeler arıyorsanız hediye seçeneğinize biraz espri, birazda fark katmak için farklı tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Hayli Mühimler Üçlüsü size özel tasarımı ve uygun fiyatı ile sitemizde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir