100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

duyguların bağı

İnsanoğlu diye başlasam , bitmek bilmeyen bir döngüye girme ihtimalim gökyüzündeki yıldızlar kadar fazla. Hislerim , duygularım , düşüncelerim kadar… İnanılmaz işleyişiyle bedenimin içinde farklı fırtınalar dönüyosa benim yapamayacağım şey yok. Ama bazen hani bir çift göz için , içimizde depremler olurken dışa vurduğumuz iki damla olur ya. Hani duymak istediğimiz bir iki söz için geceleri tüm yüreğimizle dilekler dileriz. Bazen ortamda , en mutlu olduğumuz anda içimizdeki o ruh bir kişiyi arar ya. İşte o zaman tüm düzeni unutursun. Duyguların içinde tanrılara layık görülen aşkı hissedersin. Canın yanar . Sonunu getirdiğini düşünürsün. Ağlarsın böyle masum  görünen bir duygu için. Sinirlenirsin , kıskanırsın. Kavgalar edersin. Ama en sonunda o şeyin elini tuttuğunda ki bunun bi insanda olması gerekmez. İstediğin iş bile senin için aşk hissettirir. Ona ulaştığında , tüm bu duyguları anlarsın ya , kendini bulutlarda hissedersin. Ruhun artık özgür kalır. İşte bu duyguyu iyi hisset. Gözlerini dik bunun üstüne. Her türlü kötülükten koru onu. Sonunda öledebilirsin , belki de kurtulursun bu bataklıktan. Belki mutlu bir şekilde gidersin uzaklara , hep yanında hissedersin. Mesafeler yakınlaşır sen o duygu ile yaşarken. Yatarken yanında hissedersin. Kahveni yudumlarken , yağmur yağarken o kokuyu duyarsın sakin bir şekilde… Ve o zaman anlarsın işte , hiç bir şekilde sahte duygulara benzemediğini…

Önceki Yazı

Doğduğumuz günden beri bekliyoruz

Sonraki Yazı

insanlar ne der yahu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi