100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Bazen biz

Yaşamak… Ne kadar hafife almışız yaşamayı hep en basite indirgemişiz. Sırf düşmemek için hiç koşmamışız mesela. Dizimiz hiç kanamadı diye hiçbir yaranın iyileşmesine yakından tanık olmamışız. Sevilmek uğruna susmuşuz, vazgeçmişiz bazı gerçeklerden. Peki yarın ölsem, ölsek? İyi yaşadık diyebilir miyiz? Hiç zarar görmemek için fanusa kapatmışsak kendimizi, iyi yaşamayı boş verin yaşadık diyebilir miyiz ki! Hissetmek gerekir birçok şeyi hatta dünyanın en iyi insanı olduğumuzu düşünsek bile bazıları kötü hatırlamalı bizi.  Her ne kadar aynı davransak da başkaları için farklı kelimelere karşılık gelmeli adımız. Hata yapmalıyız, kendi gerçeklerimizin peşinden koşmalıyız. Saatlerce gülmeliyiz vaktinde çok fazla ağladığımız acı olaya. Neden mi? Cevabı çok basit “Yaşadım diyebilmen için.”

Önceki Yazı

Acı Kahvenin Bitmeyen Hatrı

Sonraki Yazı

Doğduğumuz günden beri bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam