100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

duymaz sağır, uydur bağır

hiçbirinize değil kırgınlığım, dargınlığım .. kendi halimde bi derdim var nasıl anlatsam kibar kibar ?

şarkıyı bilen bilir, Can’a şarkı için teşekkürler.

Ben bir insanın kendine yapabileceği en büyük kötülüğü yaptım. Ben beni sevmeyen bi adamın yanında aylarca kaldım. Ben defalarca kırıldım. Ben defalarca kullanıldım. Ben defalarca görmezden gelindim. Ben defalarca yastığı yüzüme kapatıp ağladım. Ben sevdiğim adamın onu sevdiğimi bildiği halde gözümün önünde flörtleşmelerini izledim. Neden dimi ? Bi insan kendine bunu neden yapar? Ya da hiç mi gururum onurum yok ?  YOK arkadaşlar… Olmadı . Yapmam dediğim o kadar çok şeyi gözüm kapalı yaptım ki onun için. Şimdi uzaktan sevdiği insanla nasıl mutlu olduğunu izliyorum. Üstelik ben hayatından çıktıktan tamı tamına 5 gün sonra hayatına aldığı insanla.

Hiç kalbinizin acısını fiziksel olarak hissettiğiniz oldu mu?

Ben canımın yanışını hissediyorum, mecazen değil…

Hak etmeyene ne vakit ne emek ne de sevgi verin. Sizi duymayan birine büyük cümlelerle konuşmanın hiçbir anlamı yok. Söylemek veya başkasından duymak hiçbir işe yaramıyor, sizin kendinizin düşüp yara almanız gerekiyor . Hem de her yeriniz kana bulanana kadar.

Önceki Yazı

Lise ve Üniversite Arasındaki Farklar Nelerdir?

Sonraki Yazı

sızlamak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi