100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Bunu okuyan kişiye özel

Kim olduğunu, yaşını , cinsiyetini bilmiyorum. Çayı kahveyi nasıl seversin , hangi müzikler ruhuna iyi gelir hiçbir fikrim olmadığı gibi hangi şehrin göğünde huzur bulduğun konusunda da bilgim yok.

Evet sen, bunu okuyan kişi, her kimsen ve nasıl  hissediyorsan – umarım iyisindir – kendini benim yerime tanı ve çokça sev. Sana iyi gelmeyen her şeyden, herkesten uzaklaş. Kendi içindeki kuyulara eğil ve “iyiki varım!!” diye bağır. Çünkü gerçekten iyiki varsın. Eğer seninle arkadaş olabilseydik yüzüne söylemek isterdim ancak tanışmadık o sebepten buraya yazıyorum. Kalbini aç ve iyi oku “sen çok kıymetlisin”.

Bunu söylerken seni tanımıyor oluşumu yadırgama lütfen çünkü bana kalsa yeryüzündeki tüm gözyaşlarını kalemimin arkasındaki silgiyle silip, herkesin yüzüne tükenmez kalemle gülümseme çizmek isterim.

Ama biliyorsun ki zaten gözyaşlarının gülümsetici özelliği var. Umarım gözyaşlarından bile yeni mutluluklar doğar.

Önceki Yazı

Frambuazlı Pasta

Sonraki Yazı

His bahçesinde

Bunu okuyan kişiye özel” için 7 yorum var

  1. ne kadar güzel yazmışsın nadide,daha fazla tanışmak isterdim böyle ruhu güzel insanlarla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi