100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Acemi Cadı dizisini izleyeniniz çoktur. Bir bölümde bolca frambuazlı pastadan bahsedilmişti dizi gereği yemek yasaktı ve o pastalar enfes gözüküyordu. Ben o zamanlar çocuktum 10 yaşlarındaydım ve o güzelim pastaları görünce öylesine canım istemişti ki ama en çokta frambuazlı olanlardan, pastalar rengarenkti ve hiç frambuaz yememiştim haliyle de çok merak ediyordum. Bir gün aklıma da çözüm olarak dua etmek geldi zaten başkada çözüm yoktu çünkü küçük bir yerde yaşıyordum ve pasta bulunsa da haliyle frambuazlı olanını bulmak güçtü ve tabii maddi kısmı da var, her neyse işte ben de dua etmeye başladım; hala dün gibi aklımda evimizin avlusunda gözlerimi kapamış Allah’ım lütfen frambuazlı pasta yiyebileyim senin gücün her şeye yetermiş, ne olur gözümü açtığımda frambuazlı pasta önümde olsun diye. Açınca bulamadım tabii kaç kere dua etmişimdir ama, olsun diye . Yaklaşık 10 yıl sonra 21.yaş günümde bu duam kabul olmuştu hem de tam Allah’ a dua ettiğim halim gibiydim gözlerimi kapadım başka bir dilek diledim ve gözlerimi açtığımda önümde frambuazlı pasta vardı işte o gün duam gerçekleşti . Derler ya bazı insanlar duanızın gerçekleşmesi için vesile olurlar diye, benim de o gün hayatımda ki insan bu duamın gerçek olması için vesile, aracı olmuştu ve ayrıca çok güzel bir akşam geçirmiştim. Konudan bağımsız olacak ama belki bir gün bu yazımı birlikte okuruz neyse çok güzel bir anı ve ben ağlamak istemiyorum. Dualarımız kabul oluyor asla vazgeçmeyin derim ve bir de ne zaman olsun istediğinizi söylemeyi unutmayın, şimdi tüm bu güzel anıları yarı buruk yarı mutlu yazıyorum, frambuazlı duam.

Önceki Yazı

Şöyle Böyle

Sonraki Yazı

Bunu okuyan kişiye özel

Frambuazlı Pasta” için 2 yorum var

  1. O küçük kıza sımsıkı sarılmak isterdim. Umarım hayatın tıpkı bir frambuzalı pasta gibi güzel olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi