100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Beni Korkularımdan Dışarı Çıkart !

Her şeyin bir zamanı yoktur bence insan içinden geldiği an yapmalı o an ne yapmak istiyorsa. Hadi yaparsın başarırsın.

Ne istiyorsun şu an ? Birisine onu sevdiğini söylemek mi söyle, çılgınca şarkı söylemek ,dans etmek , cesaret edemediğin neler var içinde onları yap . Yaptıktan sonra sonuçları ne olursa olsun ileri de keşke dememek için yap. Hayal et ,gökyüzüne bak .Umutların çok olsun çünkü hayallerimiz umutlarımız bizi bu hayata bağlar. Cesaret edemediğimiz şeyleri yapamayınca hayal etmekten korkuyoruz. Hayatla olan bağlantımız kopuyor sonra gelsin depresyonlar ,çikolatalar.  Hayat toz pembe değil diyorsunuz duyuyor gibiyim ama bak gökyüzüne orası hala var yani umut hala var demektir. Orası senin tüm hayallerini yaşattığın yer. Kalk , silkelen artık . Kafanın içinde ki o korku dolu evden çık artık. Biliyorum onlar kafanın içinde, sahibi bile belli olmayan sana gönderilen dışarı çıkmanı engelleyen , hayallerinin ,umutlarının engeli olan korku dolu o mektupları at git. Sen, işte şimdi fark etmelisin pencerenden baktığın zaman kuşlar uçuyor, trafik akıyor, caddeler dolu ama sen o korku dolu evdesin . Görüyor gibiyim yırtıyorsun o korku dolu her şeyin kötüye gideceğini yazan mektupları yırtıyorsun . Şu an umut ettin .Düşündün mesela bir vapurda olsam ,mis gibi deniz kokusu martılara simit atıyorsun. Aramıza hoş geldin . Ne demiş yazarınız bir umut gerek bana hiç gerçekleşmemiş bir gök gerek bana hiç kirletilmemiş. Kendinize iyi bakın. Benden size sıladan kafa şarkısı gelsin.

Önceki Yazı

Ay

Sonraki Yazı

Bazen

Beni Korkularımdan Dışarı Çıkart !” için 4 yorum var

  1. Harika yazmışsınnn? Umarım yazdıklarını uygulamaya da geçirebiliriz. Bizden yazılarını esirgeme, şimdiden devamını merakla bekliyoruz ?

  2. cokkk güzelll yazmıssın cok dogruu hayat sadece bir andan ibarettir demislerr 🙂 o yüzden cesur olmak gerek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam