100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Belirsiz bir netliğin içinde kabulleniş

İnsan olarak belirsizlikleri nedense fazla sevmeyiz.Aslında bu bir yerde bana mantıklı geliyor. Kimse yüksek sesle ifade etmese de herkesin içinde bir garantici vardır.Benim içindeyse var olan bu garantici şahsım pandemi sürecinde nedense daha da arttı…. Aslında belirsizliklere hep ortada belirsiz bir şey varsa hoşuma gitmese de kötüyle de sonuçlansa da bir esinlik kazansın kafasında yaklaştım ve yaklaşıyorum. Ama şu an okulların durumunun bil net olmayışı ve neredeyse bir gün içerisinde üç kararın değiştiğini far ettikten sonra belirsilikleri biraz kabullenmem gerektiğini fark ettiğim.Çünkü dünya hali neyin ne olacağı hiç belli değil ve net olan bir şey bile bir saniye içerisinde belirsiz bir hal alabilir Ve bize düşen belirsizlikeri kendi netliğimize çevirmek .krizi fırsatla değerlendirmek.. Umarım bunu yapabiliirm,yapabiliriz.

Önceki Yazı

Biten bir karantinanın son çığlıkları….

Sonraki Yazı

Geçmişe Yolculuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam