100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Vazgeçme

Hey gidi zaman ne acımasızsın gelişine vuruyorsun. İstediğimiz ne varsa yaktın yıktın ama bak, bak ve gör dimdik ayaktayız. Neler yaşadık kim bilir, neler kaybettik. Kim bilir hangi çamurlara bata çıka hangi patiklarda yürüdük. Hangi yağmurlarda ıslandık kim bilir sırılsıklam. Hangi güneşte yaktık tenimizi kim bilir. Kim bilir, biz neler yaşadık bizden başka? Kimse yoksa biz varız. Kendimiz, tek başımıza dimdik ayakta. Aynaya baktığında gördüğün işte en büyük destekçin, sağ kolun, tek varlığın. Ona iyi bak! Her daim yanında ol. Sen, kim olduğunu bildiğin sürece güçlüsün. Sen, sen olduğun sürece güçlüsün. Olmadı mı? Bırak, olmayıversin! Unutma bir şeyler olmuyorsa daha güzelleri geleceği içindir. Beklemekten yoruldun biliyorum. Ama pes etme, vazgeçme. Çünkü “Acı geçicidir, vazgeçmek ise sonsuza dek sürer.”

Önceki Yazı

Kitap Özeti Örneği ve Kitap Özetinde Olması Gereken 3 Detay

Sonraki Yazı

Yapay Zeka Nedir? Kullanım Amaçları ve Alanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam