Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Sticker, yapıştırıldığı her nesneye önemli bir görsel zenginlik katan unsurların başında gelir ve son dönemlerde de defterlerde fazlasıyla kullanılırlar.

Çeşitli amaçlarla kullanmış olduğumuz defterleri kendimize has, daha şık ve bizden bir şeyler içeren motiflerle süslemek adına defter sticker vb. sticker ürünleri tam olarak ihtiyacımız olan önemli görsel objelerin başına gelirler. Sahip olduğunuz defterin, size ait olduğunun yani, sizde özdeşleşmesinin en temel nedenleri arasında defter yapışkanları gibi görsel detaylar öne çıkar. Defterinizi süslemek ve kendinizle özdeşleştirmek adına, basit isim-soyisim içeren yapışkanlar yerine, görsel anlamda daha zengin ve daha çok göze hitap eden sticker ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Bazen Defter tarafından özel olarak tasarlanan bu yapışkanlar, her defter seçeneğine de uygundur. Defterinizi hangi amaçla, nerede kullanıyorsanız kullanın, mutlaka defterinize en uygun laptop sticker ürününü rahatlıkla bulabilirsiniz. Her geçen gün var olan tasarımların sayısı arttırılarak, defter yapışkanlarının çok daha kolay tercih edilebilir ve her defter seçeneğine hitap edecek hale gelmesi söz konusudur.

Laptop sticker çok dayanıklı malzemelerden ve uzun ömürlü yapışkanlardan üretilerek, defterinizin üzerinde yapısını uzun süre koruyabilir. Üstelik kaliteli kağıt ve yapışkanı sayesinde, ufak çaplı soyulmalarla bir müddet sonra kötü bir görüntü oluşmaz. Uzun süre boyunca defterinize kalabilir ve çevresel etkenlerden en az şekilde etkilenir. Bazen Defter sticker seçeneklerini sadece defterinizde değil, aynı zamanda diğer birçok nesne özelinde de değerlendirebilirsiniz. Defterlerden ziyade; bilgisayarınıza, tabletinize, dolaplarınıza, kırtasiye materyallerinize, masanıza ve daha birçok kişisel eşyanıza, istediğiniz şekilde yapıştırabilirsiniz.

Eşyalar üzerinde de rahatlıkla tercih edilebilen bu sticker modelleri, hayal gücünüze bağlı olarak birçok nesnenin üzerinde görüntü zenginliği yaratmak adına kullanılabilir.

Laptop Sticker

Laptop sticker özel tasarımları ile alışılagelmiş, herkesin sahip olabileceği bir bilgisayardan ziyade, size ait olduğu metrelerce uzaklıktan belli olan bir bilgisayara sahip olabilirsiniz. Tasarım veya görsel katkıdan ziyade, laptop yapışkan modelleri koruma amaçlı da kullanılabilir. Bilgisayarınızın vücudunuzla yoğun temas halinde olduğu bölgelere yapıştırmış olduğunuz stickerler sayesinde hem güzel görüntüler elde edebilir hem de bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. Birbirinden şık ve özenle tasarlanmış olan sticker modellerini, bilgisayarınızın genel görünümüne veya kendin zevklerinize hitaben de istediğiniz şekilde seçebilirsiniz.

Laptop Sticker Modelleri

Laptop sticker modelleri her göz zevkine hitap edecek motiflerden, desenlerden veya şekillerden esinlenerek tasarlanmıştır. Hayvan severler için tarihi kedi ve balık gibi modeller öne çıkarken, bunlara ek olarak “Hayvan Yapışkan Üçlüsü” modelinde birçok hayvan motifinin yer aldığını söyleyebiliriz. Sticker modelleri bakımından daha farklı seçeneklere göz atmak isteyen bireyler, “Eski Moda Yapışkan Üçlüsü” veya “Van Gogh Yapışan Üçlüsü” gibi seçenekleri de değerlendirebilirler. Kütüphane unsurlarının vazgeçilmezleri olarak sticker ürünlerinin, Bazen Defter özel tasarım sticker ürünleri sayesinde çok daha şık bir görüntü katacağından emin olabilirsiniz.

Sticker modelleri bakımından doğa severlere de hitap eden “Doğa Resmi Yapışkan Üçlüsü” modeli de tercih edilebilir. Ekstra olarak fark yaratmak isteyen kişiler, çeşitli sözlerin yer aldığı üçlülere de göz atabilirler. İronik, komik ve anlamlı sözlerin yer aldığı bu çıkartmalar ile karakterinizle eşleşen sticker seçimini yaparak, eşyalarınızı düşündüren, aynı zamanda da güldüren sticker modelleri ile çevreleyebilirsiniz.

Laptop Sticker Fiyatları

Laptop sticker fiyatları, ürünlerin genel olarak üçlü bir şekilde sunulmasına rağmen oldukça makuldür. Uygun kargo gönderim seçenekleri, uygun ürün fiyatları ve harika tasarımlar ile çok az bir bütçeyle bile oldukça verimli bir online sticker alışverişi yapabilirsiniz.

Sticker fiyatları konusunda, fiyat kavramı her ne kadar göreceli olsa da genel bir araştırma yapıldığında, ürün kalitesi ve tasarımların neticesinde en uygun seçeneklerin Bazen Defter kalitesi ile size sunulduğunu görebilirsiniz.

Bazen Defter Özel Laptop Sticker Tasarımları

Bazen Defter özel laptop sticker tasarımları, daha önce hiçbir yerde görmediğiniz ve sadece Bazen Defter ayrıcalığı ile görebileceğiniz tasarımlardır. Tasarımların tümü direkt olarak Bazen Defter ekibi tarafından üretilirken, özgün tasarımlar sayesinde farklı sticker tasarımları koleksiyonuna sahip olabilirsiniz.

Üstelik bu özel tasarımları sadece kendiniz için değil, aynı zamanda sevdiklerinize veya yakınlarınıza hediye olarak da alabilirsiniz. Küçük ancak etkili sticker ürünlerini, “Sipariş Ver” tuşu sayesinde evinize ve en hızlı kargo seçeneği ile getirtebilirsiniz.