100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

117 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

-30%Yeni
Güzel Düşün Telli Defter - Bazen Defter

Güzel Düşün Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Şaşaa Telli Defter - Bazen Defter

Şaşaa Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Serap Telli Defter - Bazen Defter

Serap Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Savaş Telli Defter - Bazen Defter

Savaş Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Keşif Telli Defter - Bazen Defter

Keşif Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Hararet Telli Defter - Bazen Defter

Hararet Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Gölgelik Telli Defter - Bazen Defter

Gölgelik Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Genetik Telli Defter - Bazen Defter

Genetik Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Açıklık Telli Defter - Bazen Defter
-20%Yeni
Beyaz Çiçek Ciltli Defter - Bazen Defter
Beyaz Çiçek Ciltli Defter - Bazen Defter

Beyaz Çiçek Ciltli Defter

39,90  KDV Dahil
-20%Yeni
Zürafa Ciltli Defter - Bazen Defter
Zürafa Ciltli Defter - Bazen Defter

Zürafa Ciltli Defter

39,90  KDV Dahil
-20%Yeni
Ters Çiçek Ciltli Defter - Bazen Defter
Ters Çiçek Ciltli Defter - Bazen Defter

Öğrenciye Defter ve Kitap Ayracı

Öğrenciye kategorisi, sınav, ders ve ödevlerle boğuşan sevdiklerini motive etmeni sağlayacak defter üçlüsü modellerini içeriyor. Onlarca türdeki motivasyon üçlüleri, hem senin hem de yakınlarının beğenisine sunulmuş ve seçilmeyi bekliyor.

Çevrende ders çalışan, ders çalışmaktan zaman zaman yorulan ve motivasyon kaybeden tanıdıkların var mı? “Evet” dediğini duyar gibiyiz. Çünkü onlar her yerdeler. Üniversite sınavına hazırlanan, KPSS’ye defalarca giren, lise öğrencisi ya da öğrenmeyi merak konusu edinip sürekli yeni eğitimler alan eğitim aşıkları… Hepsi birer öğrenci ve hepsinin zaman zaman motivasyon depolamaya ihtiyacı var. Peki, sevdiğin öğrencileri nasıl motive edebilirsin? Onları nasıl mutlu edebilir ve onları düşündüğünü nasıl hissettirebilirsin? Öğrenciye kategorisini incelediğinde tüm bu soruların cevaplarını kendin bulacaksın.

Dersler Üçlüsü, öğrenciye kategorisinin en çok beğenilen özel tasarım defter modellerinden bir tanesi. Üzerindeki harita tasarımı, yola devam etme, aramaya ve çalışmaya devam etme isteğini pekiştirerek, hediye ettiğin kişinin kendi motivasyonunu kendisinin bulmasını sağlayacaktır. Çizgisiz defter şeklinde tasarlanan defter üçlüsü modellerinin tamamı çizim amaçlı kullanılabilir. Fakat aralarında bu amaca en uygun olan, eskiz defteri olarak da kullanılabilecek modelde olan üçlü Dersler Üçlüsü modelidir. Çünkü kapak tasarımı tam anlamıyla yolda olmaya işaret etmektedir.

Destek Üçlüsü özel tasarım defterleri ise hem sınava hazırlık yapan hem de hayatının zor bir döneminde olan arkadaşına hediye edebileceğin bir üçlüdür. Çünkü “Hayal Etmek” ve “Hayal ettiğin uğruna çalışmak” hayatın her alanında yer almaktadır. Eğer yalnızca öğrenci tanıdığını değil, sevdiğin bir arkadaşını motive etmek istersen Destek üçlüsü tam sana göre bir seçim olacak.

Beddua Üçlüsü, Özenti Üçlüsü ve Zoraki Oyun Üçlüsü ise hem mizah seven hem de hayata eğlenceli gözlerle bakan arkadaş ve öğrencilerin için hazırlanmış özel tasarım defter modelleridir. Mutlu olmak için çok şeye ihtiyacı olmayan, küçük şeylerden de pay çıkarabilen bu arkadaşlarını mutlu etmek için bu üçlülerden yararlanabilirsin.

Üniversite Üçlüsü özel tasarım defterler ise tam olarak üniversiteye hazırlanan öğrenciler için tasarlanmış sade ve şık tasarımlı bir modeldir. Öğrenciye kategorisinin en çok öğrenci işi tasarımı bu defter üçlüsüdür. Eğer üniversite adayı bir öğrenciye hediye almak istersen bu çok doğru ve etkili bir seçim olacak.

Günlük defteri ya da anı defteri tutan kişilere verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri Yazar Üçlüsü tasarımıdır. Yazacak değerli anı ve bilgileri olan arkadaşlarınıza vereceğiniz bu defter üçlüsünün ilk sayfasına düşeceğiniz motive edici bir not, birlikte geçirilmiş bir güne ait fotoğraf ya da bir anekdot sizi birbirinize daha çok bağlayacaktır.

Hayatındaki öğrenci ve öğrenmeye doymayan dostlarına hem mizahlı hem de motive edici özellikteki özel tasarım defterlerinden birini seçerek, özel tasarım defter kılıfı ile birlikte hediye edebilir, ona içinde bulunduğu güç süreçte yalnız olmadığını  hissettirebilirsin.

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam