100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

102 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

-30%Yeni
Güzel Düşün Telli Defter - Bazen Defter

Güzel Düşün Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Şaşaa Telli Defter - Bazen Defter

Şaşaa Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Serap Telli Defter - Bazen Defter

Serap Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Savaş Telli Defter - Bazen Defter

Savaş Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Keşif Telli Defter - Bazen Defter

Keşif Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Hararet Telli Defter - Bazen Defter

Hararet Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Gölgelik Telli Defter - Bazen Defter

Gölgelik Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Genetik Telli Defter - Bazen Defter

Genetik Telli Defter

34,90  KDV Dahil
-30%Yeni
Açıklık Telli Defter - Bazen Defter
-20%Yeni
Beyaz Çiçek Ciltli Defter - Bazen Defter
Beyaz Çiçek Ciltli Defter - Bazen Defter

Beyaz Çiçek Ciltli Defter

39,90  KDV Dahil
-20%Yeni
Zürafa Ciltli Defter - Bazen Defter
Zürafa Ciltli Defter - Bazen Defter

Zürafa Ciltli Defter

39,90  KDV Dahil
-20%Yeni
Ters Çiçek Ciltli Defter - Bazen Defter
Ters Çiçek Ciltli Defter - Bazen Defter

Sevgiliye Defter ve Kitap Ayracı

Bazen Defter ekibi olarak bizim en beğenilen tasarımlarımızın bulunduğu kategorilerden bir tanesi olan Sevgiliye kategorisi, özel günlerin en çok tercih edilen hediyelerini içeriyor. Sevgiliye defter alma fikrini ilk başta çok sıradan bir fikirmiş gibi düşünsen de tasarımlarımızı incelediğinde, bu düşüncenin yanlış olduğunu anlayacaksın.

Bu kategoride hem eğlenceli hem de bir o kadar anlamlı tasarımlar bulacaksın. Çocukluk Üçlüsü ile sevgilinle özel anlarını paylaşacaksın. Hatta bu üçlüden 2 adet sipariş verip aynı anda aynı dönemlerini anlatan birer anı defteri oluşturup, birbirinizle değişebilir ve bu notları okuyarak birbirinizin çocukluk anılarına, yaşanmışlıklarına ve etkilendiğiniz olaylara tanık olabilirsiniz. Bu yönüyle defter tasarımlarımızı anı defteri gibi kullanma şansına sahip olursunuz.

Hep Beklerim Üçlüsü ile sevgiliye defter hazırlama amacıyla kullanabileceğin en özel tasarımlardan bir tanesi.Bu üçlünün anlamlı ve mizah dolu kapak tasarımı ile sevdiğin kişiye, ona verdiğin değeri anlatmakta mizahi bir yol bulursun. “Her neredeysen”, “Hiç söylemeden” ve “Hep beklerim” mottolarının kullanıladığı kapak tasarımı sevgilinle arandaki bağı çok daha kuvvetli hale getirecek. Bir de içerisine sevgiliye defter sözleri arasından size uygun olan birkaç tane not düşersen, sevgilin ne kadar sevildiğini çok daha iyi hissedecek.

Sevgiliye defter kategorisinin en beğenilen tasarımlardan bir tanesi de Duyuru üçlüsüdür. Sevdiğine sevdiğini açık bir şekilde söyleyebilen biriysen, Duyuru Üçlüsü tam sana göre. Sevginin en açık ve en saf şekilde ifade edildiği tasarımda sevgiliye defter hazırlama fikri çok daha güzel can bulacak. İçerisine birkaç özel söz ve birkaç tane de birlikte çekildiğiniz fotoğrafı da eklersen, pahalı bir hediyeden daha kıymetli bir hal alacak.

Sevgiliye kategorisi içerisinde göreceğin tüm tasarımlar 3 adet A5 boyutta, 60 yaprak çizgisiz defter üçlüsünden oluşmaktadır. Çizgisiz defter kullanılması, defterleri günlük defteri, anı defteri ya da not defteri gibi farklı amaçlarla da kullanabilmeyi sağlar. Ayrıca dikişli yapısı ile daha dayanıklı bir defter üçlüsü ortaya çıkardık. Bu sayede sevdiğinin hatıraları daha güvenli daha sağlam bir yerde saklanıyor olacak.

Sevgiliye defter kategorisinde, yukarıda örneklendirdiğimiz tasarımların daha fazlası var. Mizah, duygusallık, heyecan, gülümseme ve bazen yer yer ağlamaya neden olacak ilgi çekici ve yalnızca Bazen Defter ekibi olarak bizlere ait olan tasarımları incelemek için sayfayı detaylıca incele. Pişman olmayacaksın. Çünkü sevgilini en iyi sen bilirsin ve ona uyacak en anlamlı ve en özel hediyeyi yine sen seçeceksin.

Haydi, sizi anlatan tasarımı seç ve sipariş ver.

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam