100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!
Kadın Defter Üçlüsü - Bazen Defter
Bilmece Defter Üçlüsü 34,90  KDV Dahil
Kadın Defter Üçlüsü - Bazen Defter
Gerçekler Defter Üçlüsü 34,90  KDV Dahil

Kadın Defter Üçlüsü

(26 yorum)

34,90  KDV Dahil

Sezen Aksu’nun bir şarkısında “Anneni daha sık anımsıyorsan” diye bir satır var. Biz hayatı tam da bu satırı idrak etmeye başladığımızda anladık. Bir kadının gençlik hayallerini, çocukluk düşlerini, ablasından teyzesinden gördüğü güzel/kötü hayatı kendi süzgeciyle aklından geçirip evliliğinde nasıl bir adamla karşılaşmak istediğini, -o adamın arkasından mı yürüyecek, yanında mı yürüyecek- bu ümitlerini, gün yüzü görecek mi, babasını, abisini sayacak mı, icabında onları korunaklı bir gölge mi görecek, yoksa karanlık bir gölge mi kabul edecek, evladını büyütürken yanında sevdiği kocasını bulabilecek mi, kocasını sevecek mi, sevdiği kişi kocası mı olacak… üç noktaya sığmayacak uzunlukta düşünmüşlüğümüz var. Bu düşüncelerle yaptık Kadın üçlüsünü.

– Kadın üçlüsü tam anlamıyla hislerimizi açıklayamıyorsak bile kadınlar için

– Kadın üçlüsü, “Bu kadar ajitasyona gerek yok, biz burdayız ve sağlamca ayaktayız” diyenler için

– Kadın üçlüsü bizim için Annelere bir hediye olsun diye

Evet. Kadınlarımızı anlamaya niyet ederek tasarladığımız defterler, bazen defterler.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Boyut:

A5 (14,8 x 21cm)

Toplam Sayfa Sayısı:

3*80= 240 Sayfa

Sayfa Kağıdı:

70 gr. Ivory (Çizgisiz)

Kapak:

350 gr. Doğal Fantezi Kağıt

Cilt:

Amerikan Cilt

Marka:

Bazen Defter

Stokta

Kadın Defter Üçlüsü için 26 yorum

 1. Gizen Büyükdere (doğrulanmış kullanıcı)

  Ürünler bir harika..

 2. Mine (doğrulanmış kullanıcı)

  Nedensizce fakat müzeyyen bu derin bir tutku filminin defterleri gibi hissettim. Ben başkası için hediye olarak almıştım, fakat bende arkadaşımda çok sevdik. Farklı bir zamanda kendime alacağım şeyler arasında kalacak.

 3. Ayşe Sena Özden (doğrulanmış kullanıcı)

  Önce rengine bayıldım bu serinin sonra da içeriğine. 🙂 Henüz kendim kadar düşünceli birilerine pek rastlayamadığım için kendimi mutlu etmeliydim ve tüm şansımı burada değerlendirdim. Yüreğinize, emeğinize sağlık. Gerçekten harika !

 4. BÜŞRANUR ÇAKIR

  Defterler beklediğimden çok daha güzeldi. Ben dış görünüşü, boyutu ve asıl beni cezbeden sözleri için almıştım. Dokusu harika, elinize aldığınızda yazmaya kıyamıyorsunuz. Kargo da 3 günde getirdi.

 5. deniz (doğrulanmış kullanıcı)

  aldığım en güzel kargo, en güzel not, en güzel defterler, en güzel mail. her şeyiyle. teşekkürler.

 6. şeyma (doğrulanmış kullanıcı)

  tasarımlar çok hoş ve defterler kaliteli aşşırı beğendim ya umarım daha da farklı tasarımlar gelir

 7. smyy (doğrulanmış kullanıcı)

  Kendime hediye aldım bu üçlüyü, ah ne doğru bir seçim, sonra da kendimi kutladım çünkü bazı kadınlar kendi kendilerine ilham verir. Kalem tutan, yeni defter kokusunu seven ve yazacak sözü olan kadınlara selam olsun

 8. İpek Nur CİVCİR (doğrulanmış kullanıcı)

  Ciltleme, hamur kalitesi bir yana verilmek istenen mesajın bu kadar sade bir şekilde verilmesi… Çok güzeller, çoook

 9. Elif Kıraç

  Kadın içindeki çocuğa kocaman sarıldı. Başka kimsesi yoktu sarılacak.

 10. serpilclk17

  Kendim için istediğim bir seri biri bana hediye alsa muhteşem olur

 11. Müberra

  Herkes uzun uzun yorumlar yapmış ben ne diyeceğimi bilemedim Ama sizi bayadır takip ediyorum tasarımlarınıza da aşırı hayranım ama sanki bu üçlüyü daha çok sevdim Çok istiyom❤

 12. Gülben Börek

  Taraçada komşularla oturuyor Makbule Hanım. Yüzü pak ve aydınlık fakat hayatın sillesini yemişçesine yorgun. Seneler öncesinde görücü usülüyle Vehbi Efendi ile evlendirdiler. Beş çocukları oldu Makbule Hanım ve Vehbi Efendi’nin. Makbule Hanım’ı hayata tutunduracak beş dal. O da bir zamanlar sevdi birini ama kavuşamadılar. Hayatta benim gibi kaç kadın vardır diye düşünür durur. ”Kadın olmak ne de ağır yükmüş benim gibilerine! ”diye isyan eder zaman zaman fakat beş yavrucak kapıdan girer girmez yumuşar ve tüm acısını, kederini unutuverir. Geceleri hep şöyle düşünür Makbule Hanım:
  ” Hayat her kadını kendi kaderinde yoğuruyor. Kalbimin en derinlerinde dünyanın dört bir yanındaki kadınların acısını, neşesini hissediyorum. Kutsal bir suda yıkanmış gibiyiz. Kocaman aydınlık bir çemberin etrafında dönüp duruyoruz sanki.”
  Kadın… Hayat nehrinin sürüklediği sandalların en kadim yolcusu. Anne, eş, arkadaş, kız kardeş… .Sonsuz sayıda sıfatlar içinde kaybolmuş ama aslında içinde küçücük bir çocuk taşır kadın. Bizim coğrafyamızda kitapların ön sözü, ağıtların baş kahramanı, ninnilerin huzurlu ezgisidir. Geçmişten bugüne yaptığı fedakarlıklar, çektiği acılarla anılır fakat kadın her şeye rağmen bir kentin neşesidir ve kendi ayakları üzerinde durabilmenin, gücün simgesidir. Kadın doğar, hayat başlar…
  -Terlik geliyor valla! üçlüsü
  -Bademciklerin şişti yine kaç kere dedim yeme şunu diye! üçlüsü
  -Bir kadın olarak başardım ve kuş gibi özgürüm! üçlüsü

 13. Hayrünnisa Çelik

  Kadınlar ve içlerindeki çocuklar önden buyursunlar lütfeen:)

  E var tabi her kadının içinde bir çocuk. Sadece bir de değil, 3-5-7 belki 10 tane. Artık orası hanımefendiye kalmış bize düşmez karar vermek.
  Biz bunu nereden mi biliyoruz, biliyoruz işte. Bildiğimiz bir şey daha var ki o da kadın yüreğinin güzelliği:)
  Kadın yüreğini -ana yüreğidir aynı zamanda- bilirsiniz siz de; her daim yumuşacık, şefkat ve merhametle dolmuş taşacak, olabildiğince kırılgandır. Ayrıca çok güzeldir, en güzeldir. Kıyamazlar hiçbir şeye, hele de içlerindeki çocuğa hiç kıyamazlar. Çoğu şeyi yalnız onlar için yaparlar; aldıkları balonlar, yedileri pamuk şekerler, içine acı koydurmadıkları türlü yemekler ve daha neler neler…
  Bu üçlü de yüreği güzel kadınlarımız ve onların içindeki çocuklar için hazırlandı.
  Kadın üçlüsü
  – içindeki çocuğu derinlere gömen güzel yürekli kadınlara
  -içindeki çocuğu kanatlandırıp omzuna konduran orada taşıyan yüreği güzel kadınlara
  -kendi içinizdeki çocuğa
  İyi bir hediye olur. Artık anılarını mı yazarlar, resim çizip boyama mı yaparlar, kuruttukları çiçekleri koyup köşelerine tarih mi atarlar yoksa en sevdikleri makarna sosunun tarifini mi not alırlar orası kendilerine kalmış:)

 14. buseclmn7280

  Günümüzde kadın olmak, belki de birçok şeye göre daha zordur. Zorlu bir direniş, hafif bir baş ağrısı ve sırtına binmiş bir sürü yükle beraber günlerini geçirir bir kadın. Ev işleri, kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanma, çocuklarına gerekli şefkati gösterme gibi temel sorumlulukları yerine getirme çabası derkennn kendi içindeki çocuğu açığa çıkaramaz. O sorumlulukları, o çocuğu kamçılar ve sessizce yerine oturmasına sebebiyet verir. İçindeki çocukla savaşa girer; ama yine de dışa yansıtmaz çocukça heveslerini. Oysaki her şeye gücü yeten kadın; bu çaba ile farkında olmadan güçsüzleşir, kendini kaybeder.
  -İçindeki çocuğu açığa çıkarmak isteyenlere, kadın üçlüsü
  -Kaybolmuş kendini bulmaya çalışanlara, kadın üçlüsü
  -Gerçek gücü herkese anlatanlara, kadın üçlüsü
  Bu defterlerin rengini mor yaptık çünkü mor, gücü simgeler. Hiçbir insanda görülmemiş bir güce sahip olan kadınlarımızı anlatmak için en güzel renk bize göre. Aslında kadınları temsil etmesi için bu defterleri rengarenk yapmamız gerekirdi; ama biz en çarpıcı rengi tercih ettik, onları en iyi ifade eden rengi…

 15. Sena Şeker

  Kızdı mı gözünden ateş fışkırtan ejderha oluveren, sevdi mi gözleri aşkla gülen taze söğüt dalına dönüşen, tüm dünyayı sırtlayıp ‘yo ağır değil’ deyiveren, tüm evreni kucaklayıp yine de kalbi genişledikçe genişleyen, aynı anda üç ayrı kişiyi dinleyip, 2 ayrı kişiyle konuşabilen, kek çırparken çocuğa hayatın anlamını anlatabilen, içli içli ağlarken kahkaha krizine geçiş yapabilen, türlü ruh halleriyle tabiatın en nadide cinsi olan bu canlıların, içlerini düşünmeden dökebileceği 3lümüz, yeni sırdaşlarina kapılarını açmaya hazır.

  En iyi arkadaşı içindeki çocuk olan,
  İçindeki çocukla saklambaç oynayan,
  İçindeki çocuğun saçını okşayıp bağrına basan tüm kadınlara, kadın 3lüsü.

  Sevgiler 🙂

 16. saracmert06

  Kadın içinde yaşayan ölü çocuğa can damarından hayat hediye etti.

 17. Gökçe Kurt

  Erkekler mi ağlamaz sadece Kadınlar da tutabilir gözyaşlarını, tutabilirler kalp ağrılarını, söylemezler acılarını….
  Neyi olduğu sorulduğunda da , dudaklarına sahte bir tebessüm yerleştirip, “Sadece biraz yorulmuşum derler”…

 18. İpek

  Bu üçlü kendini önce kısıtlayan sonra ödüllendiren en son ise özgür olan kadınları anlatıyor. Bu üçlüden biri çocukların korkulu rüyası ANNE TERLİĞİNİ bir diğeri en sevilen ödül olan RENGARENK DONDURMAYI en sonuncusu ise evrence kabul edilmiş ÖZGÜR BİR KUŞU içerisinde bulunduruyor.
  Bu sette mor rengin tercih edilmesinin en temel sebebi kanımca romantizmin , duygusallığın ve tutkunun rengi olması. Kadın demek romantizmin en temel taşı bunun yanı sıra evrende görebileceğiniz en duygusal varlık ve tutkunun başlangıç noktasıdır.
  Bu set ile sizin de romantik, duygusal ve tutkulu kadınınıza notlar almanız dileğiyle…

  İPEK

 19. Hümeyra

  Kadın olduğumuz için bazı şeyler bize kısıtlanmaya çalıştı. Bazı düşünceler(!) oldu ki dışarı çıkmamıza bile karışıldı. Biz de o sıra içimizdeki asla yok olmayacak çocukla ilgilenmekle meşguldük. Ne o kısıtlamaya çalışan kişileri dinledik , ne de içimizdeki çocuktan vazgeçtik.

  Bu defterlerde kannımca kendi içindeki çocuğun farkında olan ya da olmak isteyen kişiler ulaşsın diye üretildi.

  – Biraz susta ben konuşayım çocuk! Üçlüsü
  – Daha yeni değiştirdim üstümü sakın! Üçlüsü
  – Bu da benden sana hediye olsun , çocuk . Üçlüsü

 20. ElifYıldız

  Ka dın diri diri gömüldüğü anda dahi doğmaya devam eden,nesiller yetiştiren ,ayağı altına cennet serilen insandır,biz ise insanoğlu

 21. Gamze Sağlam

  Betonlaşmış şehirlerin arasında açmıştı Kadın
  Elleri toz toprak gözleri umut bakan

 22. Azra Bilit

  Eskiden benim yaşımdakiler daha büyüktü ben sanki küçüğüm diye düşünen, kendisinden beklenen sorumlulukları bir kenara bırakıp balkondan su balonu atan çılgın kadınlar da var. Çoluk çocuğa karışmış evin tüm sorumlulukları üstünde her gün bulaşık tezgahlarında ağlayan kadınlar da. Sözüm şu ki siz siz olun hangi konumda olursanız olun; içinizdeki çocuğu unutmayın ve unutacak ortamdan dahi kaçın.

  -Kadın üçlüsü, Terlik atmakta ıskalamayan annelere

  -Kadın üçlüsü Çeyiz başında göz çürüten kadınlara

  -Kadın üçlüsü hiç balkondan aşağı su balonu atmamışlara

  Kadın üçlüsü, tarif yazmak için ince gelebilir. Ama temizlik sonrası tekli koltukta kahve içerken karalamaya ideal…

 23. Nurefşan Akcan

  “Bir kelimeyi kendisinden daha iyi açıklayan hiçbir cümle/metin yoktur.” diyor bir felsefe kitabında. “Kadın” bu kelimelerin en başında geliyor kanımca. “Kadın”, üstüne ne söylenirse söylensin: ondan her daim daha fazlası. Ve bulundukları her yeri değiştirmeye, güzelleştirmeye devam edecekler…
  -dünyalılara kadın üçlüsü
  -uzaylılara kadın üçlüsü
  -zaman bükülmelerine kadın üçlüsü

 24. MerveBykc

  Biz kadınlar,
  içindeki çocuğun sesini duymak, onu yitirmemek için türlü şeyler yaparız belki de fark etmeden. Tek başına gezintiye çıkmak, kendine yalnızken bir dondurma ısmarlamak ya da yaptığı bir şeyden pişman olup kafasındaki düşünceleri susturamamak. Bunların hepsi kendini dinlenmek, benliğine dönüp düşünceleri toparlamak gibi görünse de aslında içimizdeki o çocuğu dinleyip ona kulak vermektir. Çoğu zaman düşüncelere dalarken fark etmeden o çocuğu da dinler belki onu da mutlu etmek isteriz.
  Bazen defter ekibi de bir takım düşüncelerle şahane bir kadın üçlüsü serisi hazırlamış .
  -kadın,içindeki çocuğu terlik atarak susturdu.
  -kadın,içindeki çoğuca iki top dondurma ısmarlayıp üstüne dökmemesi için tembihledi.
  -kadın,içindeki çocuğun hırkasına bir kuş işleyip adını “kısmet ” koydu.

  İster kadın üçlüsüyle ıçinizdeki çocuğu bir şeyler anlatın, ister bir kadın arkadaşınıza hediye edin içindeki çocuğa seslenişi için siz güzel bir aracı olun.

 25. Esma Kılıç

  Kadın,içindeki çocuğa seslendi:Elma dersem çık armut dersem çıkma.Elma,elmaa…Sen hiç kaybolma.

 26. Fatma Zehra Durmuş

  Kadın içindeki çocuğun kanayan dizlerine yara bandı yapıştırdı. “Acımadı ki!”

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumuna fotoğraf eklemek için oturum açman gerekiyor.

a5-ebat.png

A5 Defter Boyutu

Seni darlayacak kadar küçük değil, çantana sığmayacak kadar büyük değil. İdeal boyda.

oval-koseler.png

Oval Köşeler

Defter kullanıcısı olarak biliyoruz ki defterler ilk olarak köşelerden yıpranır, bu yıpranmayı en aza indirmek adına defter köşelerini ovalleştirdik.

amerikan-cilt.png

Amerikan Cilt

Daha uzun ömürlü kullanım için defterlerimizde tel zımba yerine amerikan cilt kullandık. Amerika’yla hiç alakası yok.

kagit-kalitesi.png

Kaliteli Sayfa Kağıdı

Defterlerimizin iç sayfalarını 70 gr. Ivory kağıt olarak seçtik. Bir çok kaleme dayanıklı ve göz yormuyor.

64-sayfa.png

80 Sayfa

Çoğu kişi defterlerimize yazmaya kıyamadıklarını söylüyor ama kullandığınızda erken bitmez.

parlak-baski.png

Yüksek Kaliteli Baskı

Tüm tasarımlarımız en kaliteli baskı teknolojileri kullanılarak basılıyor. Böylelikle ekranda gördüğünüzle elinize gelen ürün arasındaki fark yok denecek kadar az.

Ağırlık 320 g
Boyutlar 21 × 14.8 × 1.4 cm
Marka

Bazen Defter

Cilt

Amerikan Cilt

Ebatlar

A5 (14,8 x 21cm)

Kapak

350 gr. Doğal Fantezi Kağıt

Sayfa Kağıdı

70 gr. Ivory (Çizgisiz)

Toplam Sayfa Sayısı

3*80= 240 Sayfa

Kime Alabilirsin?

, , ,

Sipariş vermeden önce

 • Kapıda ödeme seçeneğimiz, maalesef bulunmuyor.
 • MNG Kargo ile çalışıyoruz, eğer farklı kargo firması isterseniz buraya tıklayarak Trendyol mağazamızdan PTT Kargo ile ürün alabilirsiniz.
 • Web sitemiz ve Trendyol dışında herhangi bir yerden (WhatsApp, Instagram gibi) sipariş almıyoruz.
 • Aynı gün kargoya verme hizmetimiz yok.
 • Ürünlerimizde özelleştirme yapmıyoruz.
 • Siparişinin faturası ürünün yanında gönderilmez, sipariş esnasında verdiğin e-posta adresine teslimattan birkaç gün sonra gönderilir.
 • Sipariş esnasında vereceğin telefon numarasına siparişinin her aşaması sistem tarafından otomatik olarak SMS ve WhatsApp mesajıyla iletilir.
 • Eğer siparişin hediyeyse ve telefon numarası alanına alıcının numarasını girersen kim tarafından sipariş verildiği sorulursa söylemek zorundayız.
 • Herhangi bir sorunda bize dilediğin zaman WhatsApp‘tan ulaşabilirsin.

Sipariş verdikten sonra

 • Bir aksilik olmazsa hafta içi akşam 21:00‘a kadar verdiğin siparişi ertesi iş günü kargoya teslim ediyoruz.
 • Hafta sonlarında Pazar günü 21:00‘a kadar verilen siparişleri ertesi iş günü kargoya teslim ediyoruz.
 • İade, adres bilgilerinde eksiklik veya kargoyu kabul etmeme gibi durumlarda iade yapılacak ücretten kargo tutarında kesinti yapılır.
 • Ürünlerde herhangi bir hasar varsa bize ulaş bir şekilde telafi edeceğiz.
 • Paketlenen siparişte maalesef değişiklik yapamayız.
 • Siparişinin durumunu buraya tıklayıp öğrenebilirsin.

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Kadın Defter Üçlüsü - Bazen Defter

Kadın Defter Üçlüsü

34,90  KDV Dahil

Stokta

Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam