Benden, Motivasyon

Yine Yeni Bir Başlangıç

Yine mi? Evet, yine. Hepsini yırttım attım tek tek. Bir gönülde yer edinmeden çöp kutusuna yol aldı yine sayfalar. Peki, neden? Aynı parça pinçik olmuş o sayfalara dönen yüreğim bundan başka çare bulamıyor çünkü acısını dindirmek için.

Neler mi var o sayfalarda? Başlamadan biten hayallerim, kendi kendime başlamadan bitirdiğim savaşlarım, her şeye rağmen sevdiklerime sarılışım ama tüm mücadeleme rağmen sevmekten ve ümitlerimden vazgeçişim var ve şimdi hepsi çöp kutusunda. Sayfalarla beraber kalbim de girdi o karanlık kuyuya.

Sayfaların geri dönüşü olur elbet ama bomboş bir şekilde. Peki kalbin geri dönüşü olur mu? Yırtmaktan vazgeçmediği gibi yazmaktan da vazgeçmezse, belki!

Sonuçta o sayfalar onca acıtıcı safhadan geçtikten sonra tekrardan boş ve temiz bir yaprak olarak yine karşına çıkıyorsa sen de yeniden hikayeni yazabilir, yeniden kalbini aydınlığa kavuşturabilirsin demektir.

Yani sen bitti desen de güneş ”Merhaba!” diyerek yüzüne yeniden ışıltısını saçtığı sürece sen de yeni hikayelerle yine bir başlangıç yapabilirsin. Sonuçta bitti dediğimiz her son içinde ummadığımız başlangıçları saklıyor. Tıpkı kışın ardından cemre ile baharı sunması gibi.

Yine Yeni Bir Başlangıç” ile ilgili yorumlar;

  1. Kendicapindabirsair dedi ki:

    Kaleminize ve yüreğinize sağlık çok çok güzel olmuş ❤️❤️❤️

    1. Ümmügülsüm Bedir dedi ki:

      Çok teşekkür ederim asıl ben güzel bakıp gören yüreğinize teşekkür ederim ?♥️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir