200₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 75₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı veya yapışkan üçlüsü hediye!

Yılbaşında Alınabilecek Hediyeler | Arkadaşa, Sevgiliye ve Aileye Ne Alınır?

Yılbaşında alınabilecek hediyeler ile yılbaşında yakınlarınızla olan samimiyetinizi daha da fazla ilerletebilir ve güzel bir yılbaşı geçirebilirsiniz. Ayrıca bu hediyeler sayesinde yeni yılda ve sonraki yıllarda, yakınlarınızda güzel izler bırakacak ve hep güzel hatırlanacağınız hediyeler verebilirsiniz.

Yılbaşına yaklaştığımız şu dönemlerde birçok kişinin ortak problemleri arasında yılbaşı hediyeleri yer alır. Yılbaşında hediye seçimi yapmak ve kime ne alınacağını seçmek son derece zordur. Hediye alınırken maddi değerden çok maneviyata önem verilir ve hediyenin verildiği kişide iz bırakması büyük önem taşır. Maddi anlamda yüksek hediye seçmek son derece kolayken, manevi anlamda değeri yüksek olan hediyeleri hem bulmak hem de seçmek son derece zordur. Bu nedenle iyi bir seçim yapmak ve hediye verilen kişide iyi bir izlenim bırakmak büyük önem taşır.

Yılbaşında alınabilecek hediyeler konusunda önem taşıyan bir diğer nokta ise hediyenin kime alınacağıdır. Aileye alınacak hediyeler farklı sevgiliye alınacak hediyeler farklı ve arkadaşlara alınacak hediyeler farklı olur. Peki, yılbaşında kime hangi hediyeyi almak doğru olur? Kimde nasıl bir etki bırakmak gerekir?

Yılbaşında Sevgiliye Alınacak Hediyeler

Yılbaşında sevgiliye alınacak hediyeler belki de hediye alma konusunda en çok zorlanılan durumlardan biridir. Bu konuda herkes en iyi en anlamlı ve karşı tarafı en çok mutlu edecek bir hediye almak ister. Ayrıca hediyenin karşı tarafta bırakacağı etki de önem taşıyan bir başka konudur. Bununla birlikte partnerinizin ilgi alanları da hediye seçimi konusunda büyük önem taşır.

Sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve hatta tüm yakınlarınıza alabileceğiniz en önemli hediye seçeneklerinden biri defterdir. Defterler sayesinde yakınlarınıza yazma alışkanlığı edindirebilir ve onlara yeni bir hobi sağlayabilirsiniz. Günlük yazmak, not almak, ders çalışmak ve daha birçok amaçla kullanılabilecek olan bu defterler, sevgiliye alınabilecek hediyeler konusunda en çok dikkat çekenidir. Sevgilinize alacağınız defterde, partneriniz deftere ilişkinize dair notlar alabilir veya bu defteri bir fotoğraf defteri olarak kullanabilir. Doldurduğu her sayfaya gün, ay ve yıl gibi tarih bilgilerini girerek, o anıların ölümsüzleşmesine ve fotoğraflarla da çok daha canlı olmasına imkan verebilir. Yılbaşında alınabilecek hediyeler konusunda sevgiliniz için alabileceğiniz defterler ise şu şekildedir:

-17%Tükendi
Kuş ve Çiçek Ciltli Defter - Bazen Defter
Kuş ve Çiçek Ciltli Defter - Bazen Defter

Kuş ve Çiçek Ciltli Defter

49,90  KDV Dahil
-17%Yeni
Ters Çiçek Ciltli Defter - Bazen Defter
Ters Çiçek Ciltli Defter - Bazen Defter

Ters Çiçek Ciltli Defter

49,90  KDV Dahil

Yılbaşında Aileye Alınacak Hediyeler

Yılbaşında aileye alınacak hediyeler konusunda da defter çok önemli bir tercihtir. Anne ve babanıza, kardeşlerinize onların kullanım amaçlarına uygun bir defter hediye etmek, onlara uzun yıllar boyu unutmayacakları ve kullanabilecekleri bir hediye vermenize yol açar. Özellikle anne ve babanızın iş hayatına uygun olan defterleri hediye olarak vermek, kardeşlerinizin de eğitim veya iş hayatlarına dair defterleri hediye olarak vermek hem kullanışlı hem de anlamı yüksek bir hediye sunmanız demektir.

Yılbaşında hediye olarak ebeveynlerinizin ilgi alanları veya çalıştıkları sektöre göre bir defter seçimi yapmak istiyorsanız, aşağıdaki seçenekler göz atabilirsiniz:

-25%
İşine Bak Deri Defter - Bazen Defter
İşine Bak Deri Defter - Bazen Defter
Bordo
Koyu Yeşil
Siyah
Taba

İşine Bak Deri Defter

44,90  KDV Dahil
-25%
Bulsunlar Deri Defter - Bazen Defter
Bulsunlar Deri Defter - Bazen Defter
Bordo
Koyu Yeşil
Siyah
Taba

Bulsunlar Deri Defter

44,90  KDV Dahil

Yılbaşında kardeşlerinize hediye verirken, onların ilgi alanlarında kullanabilecekleri, eğitim hayatlarında kullanabilecekleri veya direkt olarak iş hayatlarında kullanabilecekleri defterler verebilirsiniz. Bu konuda ise aşağıdaki seçeneklerin tam onlara göre olduğunu söylemek isteriz:

-17%Yeni
Beykoz Ciltli Defter - Bazen Defter
Beykoz Ciltli Defter - Bazen Defter

Beykoz Ciltli Defter

49,90  KDV Dahil
-18%
Yalan Yanlış Defter Üçlüsü - Bazen Defter
Yalan Yanlış Defter Üçlüsü - Bazen Defter

Yalan Yanlış Defter Üçlüsü

44,90  KDV Dahil

Yılbaşında Arkadaşlara Alınabilecek Hediyeler

Yılbaşında arkadaşlara alınabilecek hediyeler konusunda en güzel seçeneklerden biri de kitap ayraçlarıdır. Narin, şirin ve manevi anlamı büyük olan bu hediyeler, özellikle kitap okuyan arkadaşlarınızı fazlasıyla mest edecektir. Birbirinden şık kitap ayraçları, özel baskıları ve anlamlı tasarımlarıyla arkadaşlarınızda güzel izler bırakmanız mümkün olur.

Yılbaşında arkadaşlarınıza kitap ayracı almak istiyor ancak kararsız kalıyorsanız, siz de aşağıda yer alan sizin için seçmiş olduğumuz modellere göz atabilirsiniz:

-26%
Sayfa Karıştırmak Ayraç Üçlüsü - Bazen Defter
Sayfa Karıştırmak Ayraç Üçlüsü - Bazen Defter

Sayfa Karıştırmak Ayraç Üçlüsü

14,90  KDV Dahil
-26%
Alaboralanmak Ayraç Üçlüsü - Bazen Defter
Alaboralanmak Ayraç Üçlüsü - Bazen Defter

Alaboralanmak Ayraç Üçlüsü

14,90  KDV Dahil

Yılbaşında İş Arkadaşlarına Alınabilecek Hediyeler

Yılbaşında alınabilecek hediyeler konusunda iş arkadaşlarınızı da es geçmemenizi önermekteyiz. İş ortamınızı vermiş olduğunuz hediyelerle daha sıcak ve samimi bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca iş arkadaşlarınızla daha sıkı bir bağ kurabilir ve aranızdaki samimiyeti daha da arttırabilirsiniz. İş arkadaşlarınıza alabileceğiniz hediyeler konusunda da ajanda defterlerin en ideal seçeneklerden biri olduğunu söylemek isteriz. Ajanda defterler zaten genel olarak iş hayatında kullanılan ve iş hayatının vazgeçilmezleri arasında yer alan defter türleridir.

İş arkadaşlarınızda güzel bir iz bırakmanız, sene boyunca ajandalarına aldıkları her notta sizi hatırlamalarınızı istiyorsanız, ajanda hediye etmenizi öneririz. Böylelikle maddi değeri büyük olmasa da manevi değeri son derece yüksek olan bir hediye seçimine imza atmış olursunuz. İş arkadaşlarınız için alabileceğiniz en şık ve kaliteli ajandalara aşağıda göz atabilirsiniz:

-17%
Kedi Ciltli Defter - Bazen Defter
Kedi Ciltli Defter - Bazen Defter

Kedi Ciltli Defter

49,90  KDV Dahil
-23%Yeni
Kuş ve Çiçek Günlü Defter - Bazen Defter
Kuş ve Çiçek Günlü Defter - Bazen Defter

Yılbaşında Kendinize Alabileceğiniz En İyi Hediyeler

Yılbaşında sadece sevgilinize, ailenize ve arkadaşlarınıza hediye almak için uğraş göstermemelisiniz. Yılbaşında alınabilecek hediyeler konusunda aynı zamanda kendinizi de düşünmenizi öneririz. Eğer daha önce yazı yazmayla ilgili herhangi bir hobi edinmediyseniz, yazmaya başlamanızı öneririz. Günlük tutarak, ders notu tutarak, iş ve eğitim hayatınız için notlar almak adına ve daha birçok şeyi kalıcı hale getirmek adına defter kullanmaya başlayabilirsiniz. Defter kullanımı sayesinde sorumluluk bilincinizi arttırabilir ve zihninizde yük olarak taşıdığınız, ara ara da unutmak zorunda kaldığınız her detayı kalıcı hale getirebilirsiniz.

Kendinize, özel hissettirecek ve her konuda iş görmesi adına şu defterleri alabilirsiniz:

-18%
Teşekkürler Defter Üçlüsü - Bazen Defter
Teşekkürler Defter Üçlüsü - Bazen Defter

Teşekkürler Defter Üçlüsü

44,90  KDV Dahil
-18%
2020 Defter Üçlüsü - Bazen Defter
2020 Defter Üçlüsü - Bazen Defter

2020 Defter Üçlüsü

44,90  KDV Dahil

 

Python Öğrenmek Zor Mu? Python Öğrenmek Ne Kadar Sürer?

Önceki Yazı

Online İş Görüşmeleri ve Dikkat Edilmesi Gereken 6 Detay

Sonraki Yazı

Kitap Özeti Örneği ve Kitap Özetinde Olması Gereken 3 Detay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam