100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Yeryüzünde hicbir kadın mutluluktan kesmemistir saçlarını…

Evet yanlis okumadiniz Yeryüzünde hic bir kadın mutluluktan saçlarını kesmez. Ve yine kadin bu kuralı bozmamis saçlarını kesmişti. Aslında suçlu olan saçları değildi kalbiydi onu sevdiği icin yanlis kisiyi seçtiği icin… ama insaniz ya hep suçsuz olandan intikamı alıyoruz. Aslında intikam mıydı bu yoksa bi çeşit rahatlamak icin terapi miydi? Ama iyi geldiği kesindi. Eğer saçlarına kıymışsa bi kadın ya canına kasteden hastalık yüzünden kesmek zorunda kalmıştır yada canını cok yaktığı bir adam vardır… yani içindeki yükü saçlarını keserek kurtarmak istemiştir… velhasılkelam  umutlarıyla beraber saçlarından da kurtulmustu.. belki de kadının saçını kesmesi bir intihar biçimiydi cünku adam kadının saçlarında hayat buluyordu..

Önceki Yazı

Blog uvertürü

Sonraki Yazı

Koşulsuz Sevgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam