100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

YALNIZLIĞIMLA BAŞ BAŞA

Uyandı. Bugün de düne uyanmıştı sanki.Her zaman ki hemen kalkamadı yatağından ,önce telefonunu kurcaladı sonra da tavanı izledi. Hiçbir şey yapmak gelmiyordu içinden.Neyse dedi  bi sigara yaktı aç karnına. Sigaranın dumanını izlemeye dalmıştı.Aniden elinde bir sıcaklık hissetti .Sigara elini yakmıştı.Kalktı ,yavaş adımlarla musluğa yöneldi.Birkaç dakika elini soğuk suyun altında tuttuktan sonra işe gitme saatinin geldiğini fark etti.Yine o lanet olası iş yerine gidicekti.Bir of çekti.

Küçükken hep tır şoförü olmak isterdi.Uzun uzun yollara çıkmak,yeni yerler görmek .Ama şimdi saatlerce bir masada oturuyordu.Çevresinde onlarca insan vardı ama o çok yalnız hissediyordu. Kalabalığın içinde yalnız.Ne acı!

Önceki Yazı

Sevgiliye Mektup

Sonraki Yazı

Dün için “Control + Z” yok arkadaşım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam