200₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 75₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı veya yapışkan üçlüsü hediye!

Umudunla Aydınlat Her Yeri

  Ne çok şey birikti içimizde., ne çok yaşanmışlık. Her gün bir yenisi daha ekleniyor bu duygu seline. İçimizdekiler öldürecek bizi, her ne kadar fark edemesek de.

  Kime yaralarımızı açsak daha çok deşti. Kan kaybından ölmeyi beklerken, sevdiklerimizi kaybettik ve biraz daha öldük. Zamanla duygularımızı da kaybetmeye başladık, hissizleştik kendimize. Hayat mottomuz oldu belki de “Çok canım yandı, acımaz artık.” cümlesi.

  Kendimizi kandırıyorduk böylece. İnanmak istiyorduk. Oysa içten içe biliyorduk bir darbede daha sağ kalamayacağımızı.

  Küçük bir umuda sığınmıştık. İçimizdeki son ışıktı. Umudumuzla bütün hayatımızı aydınlatmak istiyorduk, ama gücümüz, hevesimiz yoktu. Çaresizce o ışığın da sönmesini bekliyorduk. 

  Pes etmenin eşiğindeydik artık. Ama bizi hayata bağlayan o ışık izin vermiyordu o eşikten kendimizi bırakmamıza. Güzel insanlar mutlaka mutlu olurdu çünkü. Zamanı gelmemişti sadece.

  Eğer bu yazıyı okuyarsan ve senin de ışığın sönmek üzereyse; mutlu olmayı hak ediyorsun, sadece biraz çabalamalısın. Şimdi güzel insan, her şey geç olmadan kalk ve o küçücük umudunla aydınlat her yeri. Seni seviyorum.

Önceki Yazı

Okula Yeni Başlayacak Çocuk Nasıl Hazırlanmalı? Çocuğa Karşı Davranış Nasıl Olmalı?

Sonraki Yazı

DGS’ye Nasıl Çalışılır? | Etkili DGS Çalışma Yöntemleri ve Püf Noktaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam