Tanıtım Yazıları

Sevgiliye Defter Hediye Edilir mi?

Sevgilimize, eşimize ya da sevdiğimiz kişiye hediye alırken çoğu zaman “İhtiyacı olan bir şey mi almalıyım?” yoksa “Anlamlı bir hediye mi seçmeliyim?” ikilemi arasında kalırız. Zaman zaman karar veremeyerek aynı anda iki hediye almak zorunda bile kalırız. Biri anlamlı, bir diğeri ise ihtiyacı olan türden. Peki, her ikisini de karşılayacak bir hediye almayı hiç düşündün mü? Hem işine yarayacak hem de anlamlı olacak. Bazen Defter özel tasarım defter üçlüleri ile her iki amaca uygun tek bir hediye almak mümkün. Hemen “Sevgiliye Defter Hediye Edilir mi?” dedin, değil mi? Düz bir defterden bahsediyorsak, evet. Sevgiliye defter hediye edilmez. Fakat, özgün tasarıma sahip hem de anlamlı konseptlere sahip defter üçlüsü modelleri dikkate alındığında, Sevgiliye Defter Hediye Edilir.

Sevgiliye Defter Hediye Etmenin Yaratıcı Yolları!

Sevgiliye defter hediye edilir mi, sorusuna cevap veren hem ilgi çekici hem de anlamlı yollar bulunmaktadır. Biz sizlere genellikle yapılan birkaç sevgiliye defter hediye yöntemini anlatacağız. Bizim önerilerimizi okurken, mutlaka senin de aklına gelen yaratıcı fikirler olacaktır. Sen de yeni fikirlerini yorum bölümünden bizle ve diğer sevgiliye defter hediye edecek takipçilerimizle paylaşabilirsin. İşte, Sevgiliye Defter Hediye Etmenin İlgi Çekici Yolları!

1 – Anı Defteri Şeklinde Sevgiliye Defter Hediye Etmek 

Sevgiliye defter modelleri arasından hem anlamlı hem de sizi ifade eden bir defter üçlüsü modeli seçtin. Peki, şimdi ne yapacaksın? Özellikle uzun süreli ilişkilerde tercih edilen anı defteri şeklinde sevgiliye defter hediye etme yönteminde defterin öncelikle ilk sayfasına birlikte yaşadığın özel bir anıyı yazarak işe başlayabilirsin. Defterin yine ilerleyen sayfalarından birkaç tanesine birlikte çekilmiş fotoğraflarınızı yapıştırabilir, defterin sizin için çok daha anlamlı hale gelmesini sağlayabilirsin.

2 – Günlük Defteri Şeklinde Sevgiliye Defter Hediye Etmek

Eğer sevgiline defter üçlüsü hediye ederken, hediyeni günlük defteri olarak kullanmasını istiyorsan ya da bu şekilde kullanacağını düşünüyorsan, defterin ilk birkaç sayfasına sen günlük tutabilirsin. Bu sayfalar, sizin tanışma gününüz, yıldönümünüz veya evlilik teklifi ettiğin günü anlatabilir. Önemli olan, bu sayfalarda sevdiğin kişiyle yaşadığın güzel anılar ve heyecanlı zamanlar olması.

3 – Hayal Defteri Şeklinde Sevgiliye Defter Hediye Etmek

Sevgiliye Defter hediye ederken düşünülebilecek ilgi çekici fikirlerden biri de hayal defteri hediye etmektir. Hayal defteri, birlikte planladığınız yakın ya da uzak gelecekteki hayallerinizi not etmenize imkan sunan defter türüdür. Bazen Defter tasarım ve fikir ekibi olarak bizler, tasarımlarımızı her amaca uygun olması için çizgisiz defter modeli üzerinden çalıştık. Bu da sizin defter üçlüsü modellerini istediğiniz gibi kullanmanıza imkan sunuyor. Hayal defteri olarak hediye edeceğin defter üçlüsünün her sayfasına bir hayal yazmalısın. Çünkü hayallerinizi gerçekleştirirken birlikte alacağınız notlar ilgili sayfada çok daha şık olacak.

4 – Aşk Defteri Şeklinde Sevgiliye Defter Hediye Etmek

Sevgilin için seçeceğin defter üçlüsü içerisindeki her bir defteri sevgilin için özel bir aşk defteri haline getirebilirsin. Defterlerin her birini sevgilinle geçirdiğin ayrı bir döneme ayırabilir ve her dönemi senin gözünden anlatabilirsin. Tanışma dönemi, evlilik öncesi hazırlık dönemi ve aile dönemi gibi düşünebileceğin gibi; İlk ay, Birinci yıl ve Evlilik Hazırlıkları olarak da sınıflandırabilirsin. Bu, tamamen ilişkinizin boyutuna göre verebileceğin bir karar olacak. Defter Süsleme sırasında ise yaratıcılığını kullanmalısın. Özel günlerden, çekildiğiniz fotoğraflardan ve anlamlı sözlerden faydalanarak sevgilinin sendeki anlamını gösterebilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir