100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Sevgili Dost

Çok sevdiğim posta kutusundaki mızıka kitabının yazarı Ali Ural’ın Sevgili Dost cümlesiyle başlamak isterim yazıma:
Sevgili Dost;
İki kelime bu kadar mı işler insanın içine bu kadar mı candan olur ve kapsar alfabenin tüm harflerini, bu kadar kolay mı söyler bir çırpıda söylenmek istenilen herşeyi?
Uzaktayken bile yakın hissettiren kalbimin içine yerleştirilmiş canımdan kanımdanmışçasına sahiplendiğim insanların sevgisini büyütüyorum kalbimde. Bu iki kelimeden başkası nasıl anlatır hislerimi?
Kışın yaza ulaştığı, ayrılıkların buluşmayla son bulduğu gibi bitecek elbette tüm hasretler bekleyişler.. Bizlerde çiçek açacağız yeniden, küllerimizden doğacağız elbet. Az kaldı biraz daha sabret.
Deminden beri yazıyorum merak etmişsindir bu iki kelimeyi acaba nedir dediğini duyar gibiyim tahmin etmişsindir belki de.. Bekletmeyeyim öyleyse.. “Seni seviyorum” işte bundan ibaret iki kelime.

Önceki Yazı

Kendini Olduğun Gibi kabul Edememek

Sonraki Yazı

Hiçbir şey olmamış gibi, her şeyin olduğu diyarda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi