200₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 75₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı veya yapışkan üçlüsü hediye!

İnsan eksiktir, tamamlanamaz. İnsan herkeste önce kendi kendini eksilttiği için, kendi kendini tamamlayamaz. 

Her şeyin tamam olduğunu zannedersin tüm sevdiklerin yanında, mutlusundur. İstediğin zaman istediğin yerde istediklerini paylaşabiliyorsundur sevdiklerine, çok büyük bir nimet. Bunun farkındasın ama eksik olan bir şey var. 

Günün birinde eksileceksin ve bunun farkında değilsin. Sevdiklerinle birliktesin o sevgiyi yaşıyorsun, hissediyorsun fakat dile getirmiyorsun. Neden?

Günün birinde günler sona erecek, göçüp gideceğiz hayattan. Yarına çıkacağımızın  garantisini kim verebilir? veyahut kimin gücü yetebilir zamana geri almaya? 

“Seni Seviyorum” bu iki kelime söylenmesi ne kadar zor? Bazı insanlar bu iki kelimeyi hayatında hiç kimse olmadığı için söyleyemez.  Fakat sen, hayatında olduğu zaman da bile söylemiyorsun.

 Çekiniyorsun çünkü hiç duymadığın için çekiniyorsun. Söylemiyorsun daha doğrusu söyleyemiyorsun..  

Çok geç olmadan şu iki kelimeyi bir araya getirmen dileğiyle..

Önceki Yazı

Kime İnandırabilirsin?

Sonraki Yazı

Felaket Çemberi (Alıntı 1)

Seni Seviyorum” için 1 yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam