100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Scott Lynch / Locke Lamora’nın Yalanları Kitap Yorumu

Size en en en çok sevdiğim hatta delicesine aşık olduğum bir seriden bahsetmek istiyorum. Centilmen Piç serisi ilk kitabı olan Locke Lamora’nın Yalanları ile başlamak istedim. Şimdi şöyle ki kitap 580 sayfadan oluşuyor ve puntoları da küçük. Böyle olması başta insanın gözünü korkutuyor ama okumaya başladıktan sonra korkuların yerini heyecan alıyor. Büyük bir doyumsuzluk içine girdim ben. Okumaya doyamadım devamı daha çok devamı olsun dedim ve şu an toplamda 3 kitabı mevcut.

Locke Lamora bir çetenin başkarakteri. Aynı zamanda benim FAVORİM BİRİCİĞİM. Adına Centilmen Piç koymuş yazarımız çünkü çetemizin lakabı bu. Locke başta olmak üzere 5 kişiden oluşan çetemiz olağanüstü hırsızlıklar peşinde. Yaptıkları planlar, kurdukları oyunlar her şey çok ince ayrıntılı ve heyecanlı devam ediyor. Kitap sonuna kadar soluksuz okutuyor kendini. Unutulmaz olanlardan Jean karakterimiz var onu da çok sevmiştim.

Önceki Yazı

Yeni Yıl, Yeni Hedefler, Yeni Umutlar

Sonraki Yazı

Defter Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam