200₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 75₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı veya yapışkan üçlüsü hediye!

Sadece Sevdim

  Sevdim… Sevmemem gerektiğini biliyordum, ama gönül bu işte, dinletemedim. Beni sevmeyeceğini bile bile sevdim. Öyle bir beklentim de yoktu zaten. Sadece yanımda olmanı istedim.

  Kaktüsü dikenleriyle sevdiğim gibi, bütün kusurlarınla sevdim seni. İnsanı mükemmel yapan zaten kusurları değil mi? Canımın acıyacağını bile bile sımsıkı sarıldım sana. Yaralarımı sarman umuduyla.

  Düşlerimde sakladım seni. Kalbimin en orta yerine gömdüm, kimseler bulamasın diye. Kollarında kaybolmayı dilerken, yokluğunla yok oldum.

  Hiç duyamadığım kokunu özledim, bakamadığım gözlerine ağladım, hissedemediğim sıcaklığına hasret kaldım.  

  Bir umut sevdiğini düşündüm. Belki dedim, neden olmasın? Kalbinde yalnız kalmayı dilerken, sensiz kaldım ben. Oysa ne çok isterdim bir kez olsun sarılmayı. Gülüşünde kaybolmayı, gözlerinde yok olmayı…  

  Şimdi ise tek bir dileğim var sevdiğim; mutlu ol. Hiç dolmasın o gözler hüzünle, hep parlasın neşeyle. Ve sakın kaybetme.

Önceki Yazı

Senin Acını Sessizce Paylaşan İnsanlar Var

Sonraki Yazı

Biten bir karantinanın son çığlıkları….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam