200₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 75₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı veya yapışkan üçlüsü hediye!

O’na

      Her zaman arkasına durduğum o inanış beni yanıltmıştı. Hem de bu yanılışta bazı gerçekler çok sert bir tokat gibi  çarpmış olsa gerek ki o acıyla gelen sıcaklığı hissedip, o beş parmağın izini uzun yıllar boyunca utançla yanağımda taşıdım.

       Sevgi her şeyin üstesinden gelmeye yetmezmiş. Bunu bana fark ettirmesiyle dünyam başıma bir kez daha yıkılmıştı.  Daha önce defalarca geçtiğim o sokaktan ilk defa ayaklarım yere basmadan geçiyordum. Bizi izleyen kalpleri durmuş ama izleri hala etrafta olan yüzlerce ruhla birlikte oradaydık. O da onlardan biriydi. O tanıdık ses, o tanıdık koku, tanıdık kucak, tanıdık his ne zaman yabancılaşacak diye öylece bekledim. Bekledikçe köklendim, köklendikçe daha da uzadım, köklerim dibe battıkça misliyle de yükseldim gökyüzüne. Sağlamlaştım, sağlamlaştıkça daha çok gürleştim ve de görkemlendim. İşte şimdi beni ne aldığım kötü kararlar, ne yarım kalan aşklar ne de yapılan yanlışlar yıkabilir. Ben, ben olarak burdayım, her şeyimle. 
Bana sevgiyi öğrettiği gibi onu benden geri alana.. O’na.

Önceki Yazı

DEĞİŞİM

Sonraki Yazı

Uzun Süreli Bellek Geliştirme | 4 Temel Uzun Süreli Bellek Geliştirme Tekniği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam