200₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 75₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı veya yapışkan üçlüsü hediye!

Mürebbiye / Kitap Yorumu

Mürebbiye || #kitapyorumu

“Âşıklar her tavır ve hareketleriyle birbirlerine sessizce gerçeği söylerler de “seni seviyorum” sözünü telaffuza mümkün değil cesaret gösteremezler.”

Mürebbiye yazarın okuduğum ikinci kitabı. Açıkçası kitabı hem sevdim hem de sevmedim. Evet akışı olayların gelişimi heyecanlı ve güzeldi. Hem de böyle şeylerin gerçekte de olması daha çok ilgi çekici oluyor. Ama bir yandan da bazı yerlerin fazla uzatılmış olduğunu düşünüyorum. Zaten herkes her şeyi yaşıyor konuşuyor neden kısa kesmek varken uzatmak? İşte onu bilemedim. Konusuna gelirsek;

Anjel Fransa da yaşamını sürdüren ahlaksız ve haşin bir kadın. Hayatı kötüye giderken kendine zengin bir yer arıyor. Amacı tabi ki de zengin olmak. Yolu Dehri Efendi’nin evine düşüyor. Anjel denen bu ahlâksız evde ki bütün erkekleri ayartıyor. Tabi hepsi de birbirinden habersiz yaşıyor aşklarını. İlerleyen zamanlar da bu idarelikler yolundan çıkıyor ve her şey değişiyor. Açıkçası sonuna doğru daha çok merak ediyor insan ne olacağını. Ve tabi ki büyük bir sürprizle bitiyor. Yalnız sonunu tahmin etmiştim ve öyle de oldu.#murebbiye #huseyinrahmigurpinar

Önceki Yazı

Hiç sıkılmadan okuyabileceğiniz 5 kitap önerisi ? ?

Sonraki Yazı

Bilinmezlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam