200₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 75₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı veya yapışkan üçlüsü hediye!

kitapciikiiz Kimdir?

Ben Instagram’dan tanıdığınız veya yeni tanıyacağınız @kitapciikiiz.Fark ettiğiniz gibi isim vermiyorum çünkü orada tamamen bir karakterim. O yüzden sizinle böyle iletişim kuruyorum.

21 yaşındayım ve kitap okumayı çok seviyorum. Hatta kendimi bildim bileli okuyorum. İlkokul ortaokul lise derken hala okumayı bırakmadım. Ve hayatımın her yaşında da bu şekilde devam etmesini istiyorum, nasıl mı?Kesinlikle ara vermeyerek araya soğukluk bırakmadan okuyarak. Zaten sizde benim gibiyseniz okumanın nasıl muazzam bir nimet olduğunu bilirsiniz. Onun dışında alışverişi ve yemek yapmayı çok severim. Çiğköfte olmazsa olmazımdır. Karanlıkta asla uyuyamam. Biraz çenem düşüktür. Sıradan biriyim yani. Ama siz yine de sohbet etmek isterseniz ben @kitapciikiiz hesabımda olacağım. O zaman diğer yazılarımda görüşmek üzere.?

Önceki Yazı

Yusuf Atılgan – Anayurt Oteli Kitap Yorumu

Sonraki Yazı

İlk Dizi Tavsiyem “Manhunt: Unabomber”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam