100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Kimsenin bilmediği

Sır tutmak bir marifet değil bok gibi bir şey. İnsana zarar veren yük olan berbat bir şey tutmayın sır mır.
Kendime de geçirebilsem keşke bu yazdıklarımı. Öyle bir şey ki anlatamıyorum anlatılmaz. Onun adına ben utanırım, şu an zaten utanıyorum gerçi ne beter.
1 sene koca sene. İçimde bir ur gibi bu. Hayatımda cevapsız kalan tek şey belki. Kime anlatırım nasıl davranırım? Cevabını ne kadar üstünde beynim yanana kadar düşündüysem de bulamıyorum. İki ucu boklu değnek derler ya.
Anlatsam hiç iyi şeyler olmayacak. Anlatmazsam da bana hiç iyi şeyler olmuyor. Ben gerçekten bu derdi hak edecek bir kötülük yapmadım biliyor musun? Dertler yaptığın kötülük karşılığında geliyor sananlardanım evet.
O iğrenç günahı işleyen o, ama ağırlığını çeken ben. Çok ağır gerçekten ve artıyor. Ne yapacağım ben? Bu soruyu kendime sora sora hastalık sahibi olacağım artık. Artık ona sorulmalı bu soru başka birine sorulmalı.
Beni daha evvel hiç görmemiş sesimi duymamış birine anlatsam keşke sabaha kadar diyorum bazen. Bana akıl verse. Akıllara muhtaç kalınan mevzular insana yaş aldırıyor. Zamansız alınan yaşları hiç hak etmedim biliyor musun?

Önceki Yazı

Küçük ve Hayat

Sonraki Yazı

Uzaktan Seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam