Benden

Kimsenin bilmediği

mitchell-luo-TzsUGk6Yvxs-unsplash

Sır tutmak bir marifet değil bok gibi bir şey. İnsana zarar veren yük olan berbat bir şey tutmayın sır mır.
Kendime de geçirebilsem keşke bu yazdıklarımı. Öyle bir şey ki anlatamıyorum anlatılmaz. Onun adına ben utanırım, şu an zaten utanıyorum gerçi ne beter.
1 sene koca sene. İçimde bir ur gibi bu. Hayatımda cevapsız kalan tek şey belki. Kime anlatırım nasıl davranırım? Cevabını ne kadar üstünde beynim yanana kadar düşündüysem de bulamıyorum. İki ucu boklu değnek derler ya.
Anlatsam hiç iyi şeyler olmayacak. Anlatmazsam da bana hiç iyi şeyler olmuyor. Ben gerçekten bu derdi hak edecek bir kötülük yapmadım biliyor musun? Dertler yaptığın kötülük karşılığında geliyor sananlardanım evet.
O iğrenç günahı işleyen o, ama ağırlığını çeken ben. Çok ağır gerçekten ve artıyor. Ne yapacağım ben? Bu soruyu kendime sora sora hastalık sahibi olacağım artık. Artık ona sorulmalı bu soru başka birine sorulmalı.
Beni daha evvel hiç görmemiş sesimi duymamış birine anlatsam keşke sabaha kadar diyorum bazen. Bana akıl verse. Akıllara muhtaç kalınan mevzular insana yaş aldırıyor. Zamansız alınan yaşları hiç hak etmedim biliyor musun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir