100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Kaktüsler de Sever

  Dokunmaya bile kıyamayacak kadar çok seversin bazen. Öyle uzaktan, öyle saf, temiz. Ne zaman yaklaşmak istesen ürkekçe geri çekilirsin. Çünkü canı acıyacak, bilirsin.

  Papatya gibi naif, bir o kadar da kırılgan kalbine zarar vermekten korkarsın. O güzel, hiçbir zaman yakından bakamayacağın yüzünü seyre dalarsın. 

  Öyle içten seversin ki, dikenlerin sana batmaya başlar bir süre sonra. Kanatır kalbini, sevilmeyeceğim hissi. Yine de susarsın, konuşursan tek kanayan sen olmayacaksın çünkü.

  Zamanla büyür içindeki yara, saran da olmaz. Dünya o kadar bencildir ki, kimse kendi isteğiyle kana bulamaz ellerini. İşin ucunda yaşam olsa bile. Ve sen kaktüs olarak gelmişsen dünyaya, tek başına ölmeye mahkumsundur. 

  Sevginde boğulmaman dileğiyle…

Önceki Yazı

Koşulsuz Sevgi

Sonraki Yazı

Kaçışların, kopamayışların

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam