200₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 75₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı veya yapışkan üçlüsü hediye!

Kaf Dağındaki Dosta Mektup

Sevgili Dost, 

Halâ sana yazdığım mektuplarıma dost diye başlıyorum çünkü hala içimdeki küçük kız senden umudunu kesmedi..bak yıllar geldi geçti tam beş yıl oldu yollarımızı ayıralı ve inan bana sensiz hayat çok sıkıcı ve yerini kimseler dolduramadı.. Halâ her gece aklıma geliyorsun, acaba napıyordur diyorum.mutlu yoksa hala aşamadı mı ruhunu paramparça eden şeyleri,  diyorum.. O minik kız çocuğu hala kıyamadıklarım arasında..Hatırlıyormusun?? her sabah okula gitmeden çevre evlerdeki bahçelerden leylaklar topladığımız günleri..yine açtı bak leylaklar ve bizi bekliyorlar sevgili dostum..Ve eğer birgün yollarımız yeniden kesişirse bil ki o küçük kız kollarını açmış en yakın dostunu bekliyor olacak..

 

Önceki Yazı

Görünen Sebep

Sonraki Yazı

BİR EVRE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam