100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

İçimizdeki Yollar

Bilindik yollardan geçip yine de kaybolmayı dilediğimiz sokaklarda yürürken daha kolaydı sanki yaşamak. Hiç tanımadığımız ama ihtimalini sevdiğimiz biriyle köşeyi döner dönmez göz göze gelme ihtimalimizi severdik. Çoğu zaman bilememek ama hissedebilmekti yaşamak. Baharın geldiğini çiçeklenen ağaçlardan anlardık eskiden, şimdi birbirinin aynı günleri yaşarken gelip geçiyor belki de bize kendini hiç fark ettirmeden. Sahi sadece düşlerken kaybolmayı ne ara bu kadar yabancılaştık yürüdüğümüz o yollara, çiçekli dallara hatta kendimize? Cevabı bulamıyoruz değil mi? Ne yazık yaşamaya çalışırken unutmak hayatı.

Ama hala canlı bazı anılar hafızalarda biliyorum. Biliyorum yalnızlık her köşe başına yerleşemedi henüz. Sabahları uyanırken hala birkaç anı var yüzümüzü güldüren. Çocuklar mesela hiç vazgeçmediler oyunlarıyla büyümekten, biz hiç vazgeçmedik kalbimizi dolduran duyguları seve seve kabul etmekten. Belki bir gün yine döneriz o çiçekli bahçelerimize, ıslanırız yaz yağmurlarında. Belki anlamaya çalışırsak kendimizi kaybolmayız içimizdeki o boşluklarda. Güzelliğini fark edebildiğimiz yarınlarda, yarınlarla görüşebilmek dileğiyle.

Önceki Yazı

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ OKUMAK

Sonraki Yazı

Keyifle Okuyacağınız Kitap Önerisi ? (Bizim Zamanımız)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam