100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Hissettir

  Seni seviyorum… Ne kadar anlamlı bir cümle değil mi? Bir o kadar da sıradan. Herkes o kadar alıştı ki önüne gelene aşık olduğunu sanmaya, gerçekliğini yitirdi bu iki kelime.

   Onu sevdiğini söyleyerek inandıramazsın ki. Artık o kadar masum değil dünya. Sevdiğini söyleyen çekip gidiyor bir süre sonra. Daha özel yollarla anlat sevgini.

   Mesela çok sevdiğin bir kitabı hediye et. Ama yenisini alma, seninki olsun. Altını çizdiğin satırlardan anlasın aşkını.

   Sizi anlattığını düşündüğün bir şarkıyı dinlet ona. Arka fonda o müzik, elinde kitap, yaslan göğsüne. Kokusunu içine çekerek, gözlerine derin derin bakarak söyle sevdiğini.

   Kalbinizin melodisiyle dans edin. Sımsıkı sarıl ona, bırakmayacağını hissettir. Kırıldığı yerden öp onu. Dokunmaya kıyamadan, gözlerinle sev.

    Belki de en önemlisi; üzme. Çünkü üzersen, sardığınız yaraları en derinden kanatırsın. Bir daha kabuk bağlayamaz o yara. Dinmez o acı. Bitmez o kırgınlık.

     Sev, ve buna hiçbir şeyin engel olmasına izin verme. Ne kadar değerli olduğunu konuşmadan haykır yüzüne. Sonra gülümse. Kapanan gözlerinden öp onu, kıvrılan dudaklarından, yanağındaki çukurdan, ve alın yazısından öp. Hiç silinmesin oradan kalbinin izi…

Önceki Yazı

Bazı Yaşanmışlıklar Üzerine

Sonraki Yazı

Öğretmen kitaplığı: Liderlik ve güven

Hissettir” için 2 yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam