Tanıtım Yazıları

Hediye Defter Nedir? Defter Hediye Edilir mi?

Hediye defter, özel bir günde sevdiğimiz kişilere güzel bir kalem eşliğinde süsleyerek sunduğumuz defterlerdir. Bir dolma kalem ve bir defter özellikle yazmayı sevenler için en güzel hediye olacaktır. Hediye olarak defter alan bir kişinin de yazma ilgisi artacaktır. Edebiyat seven, sanat seven, anılarını bir defterde toplayan, duyduğu özel sözleri not alan ya da günlük defteri tutmayı alışkanlık haline getiren kişiler çoğunlukla ellerinden defterleri düşürmezler ve böylesine defterlere düşkün olanlar için defter hediye etmek, verilebilecek en değerli hediye olacaktır.

Defter Hediye Edilir Mi?

Hediye defter, neden olmasın? Bir defteri hediye ederken hem kapaklarının şık olmasına hem sayfaların kullanışlı olmasına hem de hediye edilecek kişiye hitap etmesine özen gösteririz. Hediye edeceğimiz defterlerin çizgisiz olması, defteri kullanacak olan kişi için çok daha faydalı ve kullanışlı olacaktır. Bazen Defter’in tasarladığı defterlerin sayfalarının çizgisiz oluşu, sayfa renginin alışılagelmiş düz beyaz renkten farklı olması, kapaklardaki tasarımlar ve sayfalardaki ipeksi kâğıt dokusu nedeniyle, Bazen Defter ürünleri sevdiklerimiz için ideal bir hediye olacaktır.

Defterlerimizi Hediye Ederek Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

Özel tasarım defterler hediye edeceğiniz kişiye ilham verecektir. Belki de gelecekte bir şairin en kıymetli şiirlerini kaydettiği defteri siz hediye etmiş olacaksınız ya da değerli bir dostunuza anılarını yazması için bir defteri hediye ettiğinizde, belki de anı defterinin en özel sayfasında siz bulunacaksınız. Aslında defterler değer verdiğimiz kişilere verebileceğimiz en sade ve en masumane hediyelerdir. Bir öğrenciden bir edebiyatçıya kadar herkese defter hediye edilebilir. Özellikle yazmayı seven bir kişiye defter hediye etmekten asla çekinmeyin, çünkü onlar için defterler paha biçilemez birer hediye olacaktır. Bazen baş uçlarında saklayacaklardır, bazen de yanlarından asla ayırmadıkları parçaları olacaktır. Bazen Defter’in ürettiği tasarım defterler arasından seçeceğiniz bir üçlü set sevdiğiniz kişiyi bir kez değil üç kez mutlu edecektir ve özel bez kese içerisinde gönderildiği içinde hediye ettiğiniz defterleri daha özenli bir şekilde saklayacaklardır. Bazen Defler defterlerinin her sayfasına içlerinden gelen bütün güzel düşünceleri ya da duyguları paylaşacaklardır. Hediye defter ile belki de sevdiğinizin sevgi dolu cümleleri geleceğe taşınacaktır. İnsanların hayalleri o kadar geniştir ki, belki de sevdiğiniz bir kişiyle hayalleriniz o defterle başlayacaktır. Düşündüğümüz zaman bir defteri hediye etmek için ne kadar çok sebep buluyoruz değil mi? Cevabınız evet ise, o halde sevdiğinize ilk fırsatta bir defter hediye edin. Sevdiğiniz herhangi birine, özel bir günde defter verebileceğiniz gibi, içinizden geldiği bir zamanda da onları düşündüğünüzü belli etmek için de hediye edebilirsiniz. Bir defteri hediye etmenin saati, dakikası ya da günü olmaz.

Bizce, Bazen Defter defterlerinden bir üçlü set seçerek yazmayı seven bir birisine defter hediye etmek için beklemeyin. Onlara en kıymetli hediyeyi bugünden verin, Bazen Defter defterleri ile herkesi sevindirin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir