100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

GÖKKUŞAĞI

Birlik. Beraberlik. Bir olma hali. Nasıl da ihtiyaç duyuyor insan bir aile sıcaklığına. Nasıl da özlüyor karıştırılan çay bardağı sesinin kahkahalara karıştığı pazar kahvaltılarını. Ne kıymetli dostlarla içilen kahveler. Sevildiğini bilmek. Sevmek. Sarılmak.. Ah sarılmak.. Kavuşmalar ne de kıymetli. E canım kavuşmalar kadar özlemekte kıymetli. Özlemek olmasa anlamı kalırdı mıydı kavuşmaların. Dinle. Bak. Bir şey anlatmak istiyor dünya. Sev diyor. Yalnızca kendini değil. Her şeyi herkesi sev. Şükret diyor en çok. Sana verdiklerime şükret. Verdiğim gibi almasını da bilirim elbet. Bana iyi davran diyor. Bana iyi davran.. Ben üzülürsem sende üzülürsün. İstersem seni kalabalığında yapayalnız bırakırım diyor. Bir ekrana hapsederim seni. Sevdiklerinle öyle hasret gidermeye çalışırsın. E kokusunu almadan hasret gider mi kuzum? En kötüsü bu değil midir? Kalabalığınla yalnızlık.. Ha bide şey. Hala vaktin varken konuş. Anlat. Seviyorsan söyle. Mutluysan at kahkahanı. Üzgünsen korkma gözyaşlarının akmasından. Hayalin varsa koş peşinden. Kork. Ödün bile kopsun. Ama pes etme. Nefes aldığın sürece umudunu kaybetme. Kötü günler de geçer. Bahar da gelir. Gökkuşağı da çıkar. Ah işte o zaman ne kıymetli kavuşmalar.. Gökkuşağının geleceği günlere.. O zamana kadar kendine iyi bak. Her şey güzel olacak.. Söz.

Önceki Yazı

Umudun Kırılışı: Daima Lilya.

Sonraki Yazı

  AH GENÇLİK VAH GENÇLİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam