100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

En Sevdiğim Yayınevleri ve Kitapları

Merhaba Millet!Bugün sizlerle en sevdiğim yayınevlerini ve onlara ait önereceğim kitaplardan bahsedeceğim. O zaman başlayalım.

#1 İŞBANKASI YAYINLARI

Klasik denince aklıma ilk gelen ve tek adresim olan yayınevi İşbankası net!Dünya klasiklerinden tutun şimdilerde Türk Edebiyatı klasiklerine kadar birçok kitabı basım yapıyor. Kitap kapaklarının tasarımları, metinlerin akışı, kitap çıkarmada süresiz basım yapmaları her yönden tercih ettiğim ve sevdiğim bir yayınevi. Klasik okumak istediğiniz zaman sizde kesinlikle İşbankası yayınlarına bakabilirsiniz.

Kitap önerilerim:

  • Gurur Ve Önyargı
  • Babalar Ve Oğulları
  • Genç Werther’in Acıları
  • Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu

#2 YABANCI YAYINLARI

Türünde sınırsız olan, tasarımlarında sınırsız olan, iletişim ve ilgisinde sınırsız olan bir yayınevi yabancı. Her şeyden önce gerçekten ilgisi ve iletişimi okurlarla çok iyi ve çok samimi. Onun yanında hız kesmeden bize her türde sundukları kitaplar, o güzel kapak tasarımları, kitapların her yaşa hitap etmesi beni çok fazla okumaya teşvik ediyor. Hatta kitaplarını en çok okuduğum yayınevi diyebilirim. Size de birkaç kitabını bırakıyorum buraya, alıp okumalısınız!

  • Gözlerindeki Canavar
  • Seri Sessiz Kalma Bir Başka Mavi Tek
Önceki Yazı

İnsan Neyle Yaşar?

Sonraki Yazı

Her Yerinde Kelime Olan Şiir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam