200₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 75₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı veya yapışkan üçlüsü hediye!

    Yeni insanlarla tanışmak istiyorum, farklı insanlarla. Kafamdaki düşünceleri anlatmak, yeni fikirler öğrenmek istiyorum. Bazen geliyor ve tüm insanlıktan soğuyorum, bazen de geliyor her türlü insanla tanışmak istiyorum. Düşündükçe anlıyorum, insan büyülü bir varlık. Aklıyla dünyaya geldiği günden itibaren keşfetti, icat etti. Her geçen gün tıpta, bilimde, sanatta ve birçok dalda ilerledi. Evet, gerçekten  gurur verici şeyler de yapıldı. Bunların yanında olumsuzluklar da var pek tabii. Yapılan, üretilen, faydalı olduğu savunulan şeyleri yaparken doğaya zarar vermemeye ne kadar dikkat ediyoruz ki? Aklımız olmasına rağmen, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünebiliyorken cahillik bitmiş değil. İnsanlar ve insanlık beni korkutuyor. Bir an önce aklımız başımıza gelse de yapılan faaliyetlerde önce kendimize yararını değil de doğaya ne kadar zarar vermeyeceğine dikkat etsek.

Önceki Yazı

Kendini İfade Edememek Nasıl Aşılır? Kendini İfade Yöntemleri

Sonraki Yazı

ACI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam