100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Bi Anlık

Selam sevgili….her neyse işte, hitap işini zamanla ayarlarım. 24.03.2021 tarihli ilk yazım sizlere kendimi,çevremi,hislerimi tanıtmak amaçlı olacak. Kim bu Emine? 18 yaşında, hayatımın pekte baharı sayılmayan günleri yaşıyorum bu sıralar, kalabalıklara karışmadan kendi halimde deneme,şiir,hikaye yazıyorum, babamın zamanında toplayıp kullanmadığı ajandalara. İnternette gezinirken buraya rastladım ve yazayım be ne kaybederim sanki? diyen iç sesin verdiği gazla iştee ilk yazı..onun dışında yanlış bir seçim olduğunu farkettiğim üniversite hayatımın da birinci yılındayım, öylesine yazdığım bölümü öylesine okuyorum. Fakat yaklaşık altı ay önce bambaşka bir bölümde olmam gerektiğine karar verip sınava hazırlanırken buldum kendimi, hayat bi acayip yahu, daha kursağımda kalan hayaller varken bambaşka yerlere sürükledi beni, şimdi ben de bu düzensiz düzene ayak uydurmaya çalışıyorum belli belirsiz. Şu ana kadar umutsuz, bitik bir profil çizdiğimin farkındayım, ama durum pekte öyle değil hala yaşama dair umudum kalmasa buralarda ne işim var diye sorarlar ..sanırım umudun peşinden gitmeye meraklı biriyim ve  yazılarım,şiirlerim de bunun bahanesi…lafı çok uzatmadan bugünlük veda edeyim siz değerli okurlara zamanla anlarız birbirimizi, ve birbirimizin gözünden şu acayip hayatı…hoşçakalın, güzel bir gün olsun..

Önceki Yazı

Güvercin Hırsızları

Sonraki Yazı

ARAYIŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam