100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Ben kim miyim ? yıkıkprempes..

Merhaba bazen blog kullanıcıları ???
Eğlenceli defterler arayışına çıktığımda kendimi şirin mi şirin bu sayfada buldum ve her üçlemeyi almak isteyipte fakir&yıkık bi öğrenci olduğumu farkedince tekrardan yıkıldım darmadağın oldum ve daha sonra kendimi bu yazıyı yazarken buldum dsdssdjsk
Bu blog sayfasını pek çözemesemde inşallah yavaş yavaş çözeceğimi umut ediyorum. Neyse çok gevezelik ettim başlıktanda anlaşılacağı üzre kendimden bahsetcem ?

Ben yıkıkprempes namı diğer beyza. 20 yaşındayım, yarışmaya gakkoşlar diyarindan katılıyorum, ağırlaştırılmış ERÜ ilahiyat fakültesinde okuyorum. Belki yıkık olmamın başlıca sebebi budur jbcbbcsj Konuşmaktan pek hoşlanmasamda içimi döküp yazmayı çok severim umarım şimdiden başınızı şişirmemişimdir. Neyse bu kadar tanıtım yeterli.

Umarım bu yazacağım yazılarımla bir gün meşhur bloger olurum diyomuşum ahahah inanmak başarmanın yarısıdır o yüzden Bismillah diyip başlıyayım jbcbcbvsj 

Selamlarımla..

Önceki Yazı

Vizelere Nasıl Çalışılır? | Vizelere Nasıl Çalışmalı? | Çalışma Teknikleri

Sonraki Yazı

Kitapları neden bu kadar çok seviyorum ve seviyoruz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam