100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

ANNE OLUNCA ANLARSIN

“Anne olunca anlarsın !”… Hepimizin hayatından geçmiştir bu cümle değil mi? Çocukluğumuzun, gençliğimizin kenarından köşesinden bir yerlerden…

Anne oldum ve gerçekten anladım. Neyi mi anladım ? Annemin bana nasıl tahammül ettiğini, inanılmaz sabrını, fedakârlığını, merhametini… Sabaha kadar sayabilirim size. Neden cennet annenin ayağının altına serildiğini uykusuz gecelerde anladım. Karnında nasıl acılarla taşıdığını hastane köşelerinde anladım. Bana ettiğin duaların büyüklüğünü ölümün köşesinden döndüğümde anladım. Annesinin kızdığı bir çocuğun ‘anne’ diye ağladığı o büyük sevgiyi, kızım anne diye ağladığında anladım.

İnsanoğlu ne garip değil mi? Keşke başa gelmeden anlasak bazı şeyleri… Siz de ‘Anne olunca anlarsınız’. Ya da gelin olmadan anlamaya başlayın, size ne büyük sevgi ve sabırla tahammül ettiğini…

Önceki Yazı

Dünya gördüklerimizden daha büyük

Sonraki Yazı

Hoşçakal…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam