100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Allah için sabret

Etraf zifiri karanlık göz gözü görmüyor. Sanki bir kutunun içine hapsedilmiş gibi hissediyorsun. Bağırsan sesin duyulmuyor, çıkmak istesen çıkamıyorsun, sıkışıp kalıyorsun o küçücük yerde. Umudunu kaybediyorsun yavaş yavaş.. Hiç bitmeyecek gün yüzü göremeyecek gibi hissediyorsun. Gücün bitmek üzere. Yoruldun uğraşmaktan, kendini hırpalamaktan bitap düştün. Tam vazgeçmek üzereyken bir ses duydun, bir ışık vurdu yüzüne. Bir mum ışığının aydınlattığı gibi aydınlattı ortamı. Elini uzattı ve çekti çıkardı seni bitmeyecek sandığın karanlığından. Allah için sabret dedi ve kayboldu birden. Kısa bir sessizliğin ardından kendine geldin. Baktın ki etrafta kimse yok. Hayretler içinde kaldın. Bu yaşadıkların gerçek miydi yoksa bir kabus mu gördün? Henüz anlayamadın neler olduğunu. Ama aklında dönüp duran tek bir cümle var “Allah için sabret.”

Önceki Yazı

Zaman benden çok şeyi aldı geriye kalan hep pişmanlık oldu.

Sonraki Yazı

Şöyle Böyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam Daha fazla bilgi