100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Acı gerçekler….

Neydi aşk ? fedakarlık? körlük ? Sağırlık? Paramparça olmak mı? evet hepsi ve daha fazlası kalbinize kan pompalamaktan başka görev verdiğiniz de sevdiğiniz kişi şüphesiz  lime lime eder o kalbi  .Beyninize mantığınıza inanmanız  gerektiğini öğretir sevdiğiniz kişiler … Sen ona kıyamazken o sana defalarca kıymıştır oysaki. Kimse sizin sevdiğiniz kadar sevmeyecektir sizi. NE ACI BİR GERÇEK …. Siz ona annesinin sevgisine yakın bir sevgi ile yaklaşırsınız o size evdeki kedinin sevgisini gösterir. Terazide hep ağır basan siz olacaksınız hiç bir zaman sizin kadar güzel , saf ve temiz sevemeyecektir sizi .gerçekleri görmek gerekirse ; sınırsız sevdiklerinizle sınanacaksınız…. ve sizi gerçekten seven birini bulana kadar yalnız kalacaksınız ….

Önceki Yazı

Kabuk

Sonraki Yazı

Umudun Adı Değişir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam