100₺ ve üzeri siparişlerinde kargo ücreti bizden! Üstelik 49₺ üzeri alışverişine de dilediğin kitap ayracı üçlüsü hediye!

Biz Kimiz?

Bazen DefterBiz Kimiz?

Biz Kim Miyiz?

Baştan söylüyorum buraya Yasin Abi metin yazacaktı, hatta sayfayı tasarlayacaktı da ben size o tasarımı sunacaktım ama üşengeç olduğu için yapamadı. O yüzden ben yazıyorum ama onun kadar edebi olmayabilir, şimdi konumuza dönecek olursak “Biz kimiz?” sorusu cevaplaması son derece zor bir soru çünkü biz de kim olduğumuzu bilmiyoruz ama özetleyecek olursak -şimdilik- kağıda dayanan ürünler tasarlayıp, üretip bunları size sunan üç grafik tasarımcı arkadaşız.

İsimlerimiz Yasin, Serkan ve Seyit.

Yasin.jpg
Yasin Çetin
Aklı bir karış havada.
Ürünleri tasarlayıp yazıları yazıyor. en sevdiği yemek döner. Bazen Defter'i ilk ortaya çıkaran ve bir yere kadar getiren ve aynı zamanda ürünlerin tasarımlarıyla ilgilenen düşünen tasarımcı. O kadar çok düşünüyor ki genelde düşünmekten iş yapmıyor diyebiliriz.
Seyit.jpg
Seyit Acar
Deli fişek.
Siteyi yönetip bizi google amcaya tanıtıyorum. Motosikletleri çok severim. Ricky zoom izliyormuşum -bir kere Yasin Abi'nin oğluyla izledim üstüme yapıştı-. Projeye sonradan Yasin Abi'nin teklifiyle dahil oldum ve tüm dijital işlerden sorumluyum. Sitede bir hata varsa benden bilin.
Serkan.jpg
Serkan Eren Kökduman
Cevval cemal.
Tüm lojistik işlerine bakıyor, defterlerimizin her yerde olmasına uğraşıyor, he bir de bu aralar muhasebeye merak sarmış. Bir gün Köpek sahiplenirse adını Alparslan koyacakmış. Projeye o da benim gibi Yasin Abi'nin teklifiyle dahil oldu, benim de üniversiteden bu yana arkadaşım.

Yeni Telli Defterlerimizi Gördün Mü?

Bir ürün aramak için yazmaya başla
Sepet
Giriş Yap

Henüz hesabın yok mu?

Kayıt Ol
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanılmaktadır.
Tamam